Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » "Balázsék" tényleg ennyire...

"Balázsék" tényleg ennyire mélyre süllyedtek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bulvárbohócok és emellé még hülyék is, de ez a mai mr. velentinos baromság, amit leművelnek valami hatalmas pofátlanság. Szinte már sajnálom szegény csajt. Jelenetkezik jóhiszeműen egy játékba, hogy hátha taálá valami párt magának, erre belekényszerítik, hogy azzal a fogyatékos alekosszal beszélgessen. Ennyire veszik komolyan a saját hallgatóikat. A csajnak már rég el kellett volna küldenie a bús p***csába őket, hogy ennyire megalázzák.
2020. febr. 12. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Náluk sosem volt színvonal.
2020. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem, de ez akkor is gusztustalan
2020. febr. 12. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Balázs régi kezdő riporter videóiban megmutatta már hogy nincs gerince.

Ott a lány konkrétan ledagattozta szemtől szemben.

2020. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, láttam, úgy néz ki 20 év alatt sem sikerült megnevelnie senkinek, sőt a sok pénz még gyökerebbé tette.
2020. febr. 12. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti mindent komolyan vesztek? Nyilván itt akarja megtalálni élete szerelmét.
2020. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

nem értem, miért vagy felháborodva.

Sztem a csaj tudta, hogy milyen műsorban fog szerepelni. Most komolyan egy ilyen nőt sajnálsz?:)

Tipikus mai 30 éves nő: viszonylag jól néz ki, de arrogáns, átlagos értelmi képességű, 0 báj, gyakorlatilag a kinézetén kívül semmije sincs, tipikusan olyan, aki 35 évesen már a kutyának sem kell, addig pedig meghúzza pár menőmacsó.


Azóta meg kiderült, hogy még pasija is van, úgy jelentkezett a műsorba.

2020. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg idióta egy saj volt, de valahol meg tudom érteni. Eleve már az alekosszal való kényszerbeszélgetés aki végig sértegette kb, meg a "kísérőkkel" való együttlét után nem csoda, hogy elege lett már az egészből. Elmész randira, kettesben szeretnél lenni, nem +2 rádió 1es idiótával, aki végig kukkol, ilyen nem is volt egyik évben sem.
2020. febr. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!