Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hallgatjátok Balázsék reggeli...

Hallgatjátok Balázsék reggeli műsorát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én akkor kezdtem el hallgatni őket mikor átmentek a Rádió 1-hez. Előtte nem. Most szabin voltak, ezért előkerestem régebbi adásokat (2011 januári) és azokat hallgattam. Megdöbbentem, mert szó szerint ugyanazokat a témákat beszélték amiket pl ebben az évben, annyi különbséggel, hogy a gyerekeik még kisebbek voltak. Mondjuk nekem így mindegy mert kb másfél éve hallgatom az adást és egyelőre új volt minden így, de szerintetek mennyi van még ebben a műsorban? Évek múlva is sikeresek lesznek? Nektek mi a véleményetek a műsorról?

2018. júl. 22. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem hallgatom, de a munkahelyemen gyakran azt hallgatják. Én utálom nagyon őket, úgyhogy inkább másik rádiót hallgatok fülhallgatón. Sötét, primitív, közönséges emberek, akik az egyáltalán nem vicces poénjaikon röhigcsélnek órákon át.

Sokan nem unják meg évtizedek alatt sem.

2018. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg a Music fm reggeli műsora nagyon ellenszenves. Más meg nem nagyon van akit lehetne neten kívül fogni. :/
2018. júl. 22. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocskort nem utálom, de 20 év után már borzasztó unalmas tud lenni.

Még a Petőfi van Harsányival, de az alapból ellenszenves kezdetektől, és a zenéket se szeretem egyik adón se. Én interneten hallgatok rádiót. Pl. Retro rádió, Aktív vagy Aktív Gold-ot. Zeneileg közelebb állnak hozzám, és visszafogottabb, kulturáltabb reggeli műsorok vannak. Bár az Aktív Gold-on nincs műsor, nincs hírek, csak retro zene. Munka vagy sportolás közben szinte csak azt hallgatom.

2018. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a műsort, jól szórakozok rajta. Változatosak a témák, és szinte bármit el tudnak hülyéskedni, ami igazán fel tudja dobni az ember reggelét. :D De hát kinek mi.
2018. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ízlesek es pofonok. En kedvelem a műsorukat, sokat tudnak javítani a reggeli hangulatomon.
2018. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Az meg, hogy 7 (vagy akar4-5)év után előkerül ugyanaz a téma, kicsit sem zavar, hiszen ennyi idő után mar aligha tudom "beteve", hogy miről beszéltek 7 éve. Gondolom, ők sem tartjak számon, hogy az elmúlt 10, vagy tudom is en hany ev alatt, miről beszéltek és miről nem.
2018. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bochkoréké volt jó, a többi csak szarakodás, amíg elkezdődnek a zenék.
2018. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Irtó nagy hülyeség. Amikor legutóbb halgattam érzertem hogy pusztulnak az agysejteim.
2018. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem az kezd sok lenni, hogy minden nap 6:20-kor kezdenek. Aztán Balázs magyarázkodik, hogy milyen baromságok miatt nem tudott elindulni időben.
2018. szept. 23. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk az irodában szól mióta megszűnt a Music FM. Sajnos nincs jobb, de én is utálom őket.


Humortalan, idétlen, nem túl olvasott emberek. Bochkor is fárasztó hosszú távon, de mégis mérföldekkel jobbak voltak ezeknél a pojácáknál.


De sajnos nincs náluk jobb, a Retron Happy Endréék még rosszabbak, aztán ki van még, az fárasztó Harsányi a Petőfin?

nincs jó reggeli műsor Magyarországon.

2019. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!