Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van rá esély, hogy Norbi...

Van rá esély, hogy Norbi valaha bocsánatot kérjen bármilyen kijelentéséért?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már lecsengett ez a Norbi ügy. Az egész arról szól, hogy róla beszéljenek, és amíg róla beszélnek addig megvan a reklám. A feszültséggenerálás egy jó módszer, mert a sok proli meg akarja mondani a magáét, és a negatív reklám is reklám. Nem kell bocsánatot kérnie, mert akkor megint elfelejtődne az ő jelensége. Majd időnként mindig rak a tűzre 1-1 beszólást hogy újra beinduljanak a kommentelések, és forogjon a neve.


Ha benned felmerült annak a gondolata, hogy ő bocsánatot fog kérni, nem vágod a marketinget. Viszont bedőltél neki, mert még mindig forgatod a nevét, hadd generáljon még több reklámot maga körül.

2020. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Nem fog, ez marketing. Mindenki róla beszél, bármilyen hülyeséget rak ki, a bevételeit meg csak nőnek
2020. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Már egyszer kért nem?? Vagy az nem jutott el mindenkihez?? Volt ugye az első amin felcsattant mindenki. Utána Réka csinált videót amiben védte. Utána Norbi kért bocsánatot. Majd volt egy másik videó amin megint háboroghattak az emberek.

De minek kell ennyit foglalkozni egy gyökérrel?? Mondott egy hülyeséget, semmi más nem történt. A laposföldeseket se szidja mindenki, csak fogják a fejüket, hogy ezek már sötétek. Ha valakivel nem értesz egyet nem foglalkozol vele. Akik ennyit háborognak miatta azok se különbek, mert csak a reklámot csinàlják neki. Én egyik videóját se láttam mert hidegen hagy. Kövesd a példám.

2020. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem csak erről az egy esetről van szó, amin felhördült az ország. Előtte is rengeteg beszólása volt minden irányba (pl. a glutén-allergiások felé), s azóta is nekiment már másoknak is, pl. a pajzsmirigy-betegeknek. De bocsánatot még sose kért senkitől. Sőt, hangoztatja, hogy ő bizony nem is fog bocsánatot kérni semmilyen kijelentéséért (és mellette még azt is állítja, hogy nem is azt mondta, amit mondott).
2020. febr. 12. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Miért kéne bocsánatot kérnie?
2020. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Nincs miért, szerintem igaza volt, csak ki mondta amit sokan nem mertek volna kiejteni a szajukon.

Én minden egyes nap csinalok v mit, hogy karban tartsam a testem. Extra size...

A partnerem is 😊

2020. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sok nő ÉS férfi el van hizva, ez szakításhoz vezethet.

Valjuk be hogy igaza volt, nekem is jobb az érzés az egyutletnel ha a partnerem izmos és add magára.

Igazam van ... vagy igazam van..

2020. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjuk már ezt a negatív reklám is reklám dumát. Ezt most nagyon elb..a, ez nem reklám volt, hanem egy újabb szög az amúgy is haldokló biznisz koporsójába.
2020. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!