Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Dancsó Péter...

Ti mit gondoltok Dancsó Péter tv-s szerepvállalásáról? Észszerű döntés volt, vagy inkább "eladta magát"?

Figyelt kérdés
Én az előbbire voksolok. Az influenszerkedést kimaxolta, szintet kellett lépnie, márpedig egy tévés felkérésre nemet mondani nagy blődség lett volna. Egyértelműen biztosabb állás, mint a youtubezés, ami előbb-utóbb lecseng, viszont ha most jól teljesít, akkor a későbbiekben akár műsorvezető is válhat belőle a csatornánál. Nem mellesleg a fotós karrierjét is segítheti, hogy nagyobb körben is ismertségre tesz szert.

2020. febr. 17. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jól döntött. Dancsó tehetséges.
2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
98%
Én csak a kezdő videó-s tevékenységét ismerem. Viszont a tv-s szereplése alapján nem neki való a műfaj. Spontán nincs olyan jó szövege, butaságokat beszél, ha nem tudja végig gondolni a mondandóját. Merev ehhez a szakmához. Képernyő elé való, de a youtube-os világ inkább passzol. Viszont minden kezdet nehéz. Lehet hogy ha el tudja majd engedni magát, menni fog neki ez a műfaj is.
2020. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Konkrétan dancsó és molnár krisztián egy szintre kerültek.
2020. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Szintet lépett? Inkább egyre lejjebb süllyed.
2020. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Műsorvezető??? Lol Ha kivágnák a következő adásokból valószínűleg észre se venném, annyira jelentéktelen volt. Az a kevés megnyilvánulása ami volt az viszont mind nagyon cringe volt, sokszor csak benyögött random dolgokat, nagyon nem jön át tv-n az a stílus amit youtubeon nyom. (Ott is gáznak tartom de meg kell hagyni hogy van rá kereslet a tizenévesek körében) Semmi értelmeset nem tudott hozzátenni, pedig eleve a műsor se ugrik meg egy bizonyos ingerküszöböt.
2020. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Már akkor eladta magát amikor a létrehozta a youtube csatornáját.Vagy ha pontosítani akarunk a partnerség megszerzése óta óta adta el magát :D


Azért változnak a videói mert változik a trend-nézőtábor stb.

Soha nem lesz műsorvezető.Ahhoz már túl idős.Majd azokból a net celebekből lesznek jövőbeli tv celebek akik most tizenévesen májkráftoznak 200-300 ezer feliratkozónak.

Volt/van fotós karriere ? Hol ? Az instagrammon ?


Amúgy én teljesen megértem a döntéseit.Buta lenne nem megragadni minden alkalmat ami pénzt hoz neki.

Én is így tennék.


Amúgy ha egyszer leváltja valami a yt platformot akkor a nagy nevek úgyis köztudatban maradnak és átnyergelnek az új felületre.

Lásd: Logan testvérek vine--youtube.

Vagy sok streamer átment twitchről mixerre.

2020. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!