Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megfigyeltétek már, hogy azok...

Megfigyeltétek már, hogy azok a celebek, akiknek "nincs idejük" az esküvőjükre, általában röviddel a kijelentés után szakítanak?

Figyelt kérdés

Én már nagyon sokszor megfigyeltem.

Most az alábbi cikkbe futottam bele:


[link]


Szegényeknek "nem jön össze".

Dubaiban szeretnék, de az sok pénz, ezért Pest környéke marad.

9 év együttlét, 5 év jegyesség alatt ez nem fért bele, nyilván nem pénz miatt.


De sok más pár is lenyilatkozta már ezt, vagy hasonlót. Túl sok fellépés, nincs egy szabad hétvégéje... Aha... arra, akit a legjobban szeretsz, akivel le akarod élni az életed? Mert a pénz fontosabb.

Sokan azt nyilatkozzák, hogy nincs idejük, nem tudnak előre tervezni.

Akkor egy fellépést hogy terveznek fél évvel későbbre?

Az esküvő sem lenne másképp, van egy fix időpont, arra a hétvégére nem vállal haknit, ennyi.



2019. dec. 24. 14:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olvastam egy cikket, amiről eszembe jutott valami.
2019. dec. 24. 14:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. Csakis a celebség - azaz a megcsinált felszín - számít nekik, és ebbe az esküvő is csak mint címlapsztori fér bele. A valódi elköteleződés nem. Ahhoz belül is kéne valaminek lennie, a vaksötéten túl.
2019. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak akik meg nem szakítanak. Meg olyanok is, akik röviddel esküvő után válnak.

Lényegében mi is a kérdés?

2019. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy ezzel miért házalnak újságoknál, netes oldalaknál, mikor semmi hírértéke nincs, hiszen nem történik semmi.

És hogy miért mondja azt bárki, hogy nincs ideje élete legfontosabb eseményére.

Hogyan lehet azt a kifejezést használni, hogy nincs idejük?

2019. dec. 24. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekik nyilván nem ez életük legfontosabb eseménye.
2019. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát gondolom sokaknak nem annyira fontos dolog ez nekik, szerintem ez is rendben van... másrészt meg szerintem a legtöbb celeb pár rákényszerül, hogy a magénéletükben vájkáló kérdésekre sablonszöveggel válaszoljanak. Tudod, a magánéletünkről fecsegni csak addig szuper dolog, amíg minden szép és jó. Senki sem teregeti ki szívesen a problémáit. Tehát a "nincs időnk" és a "nem jön össze" ezernyi problémát rejthet magában, akár párkapcsolati krízist is, bármit...valamit mondani kell...
2019. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Neked tényleg semmi életed nincsen?
2019. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jogos, hogy talán nem ez életük legfontosabb eseménye.

Ugyanakkor mégis fura, hiszen a nő nem először nyilatkozza, hogy már mennyire vágyik rá. Szóval neki szerintem igenis a legfontosabb lenne, és a nyilvánosság erejével próbálná elérni, hogy a pasi végre elvegye. Aki valószínüleg a kezét is csak azért kérte meg, hogy csendben maradjon végre.

A kérdést meg elpoénkodja, ahogy szokta.


"Neked tényleg semmi életed nincsen?"


Okoska ezt kiírta első válaszként is, amit a moderátor törölt. Ismét jelentettem.

Nos, van életem, de miután elvégeztem a házimunkát, főztem, minden kész, netezek. Család majd holnap jön.

Nekem viszont nagyon úgy tűnik, hogy te sem a gyerekeiddel/szüleiddel karácsonyozol, hanem a gyakorin töltöd a szentestét, ergo nem igazán értem, milyen jogon akarsz papolni.

Ez egy csúnya öngól volt, te ostoba.

Másik: én nem vagyok közszereplő. Ők igen. Mint ilyenekről, jogunkban áll diskurálni, főleg hogy ők maguk nyilatkoznak a témáról, hogy legalább valamit írjanak róluk.

Ha kamu baromságokat nyilatkoznak, akkor ne sírjon a szájuk, hogy az emberek negatív véleményt alkotnak róluk.

Továbbá javaslom, neked se sírjon a szád, ez egy nyilvános fórum, azon belül a bulvár kategória, és úgy gondolom, nem követtem el semmi szabálytalant, hogy kiírtam ezt a kérdést. Most pedig fáradj a családodhoz karácsonoyzni, ha van életed.


Visszatérve az értelmes válaszokra: nektek köszönöm.

Én is úgy gondolom, hogy gondok vannak. Nem csak náluk, hanem sok esetben, sok párkapcsolatban.

Legjobb példa erre Luxus Vivien, aki mindenhol úgy nyilatkozott az életéről, mintha valami tündérmese lenne. A tökéletes férj, tökéletes esküvő, meseszép (?) család, mindenki ilyenről álmodott.

Aztán hopp, szinte még a mézeshetek sem múltak el, máris válnak. És megy a sárdobálás, hogy eddig se volt ez olyan jó, eddig se működött, az ember sose volt otthon, de mikor otthon volt, akkor is csak a veszekedés ment, stb.

Ilyenkor visszagondolta,, hogy ez a nő addig is folyékonyan hazudott az életéről, míg házasok voltak. Kirakat volt az egész. Hiteltelen, álszent, számító nőszemély. Ha előtte sem volt már egy boldog párkapcsolat, miért is ment hozzá?

Ha utána ment tönkre, miért nyilatkozta, hogy ő a legboldogabb ember a világon?

Csak hogy írjanak róla valamit. Mindegy, hogy mit. Műnő, műanyag érzelmekkel, valódi élet nélkül. minden csak színház.

2019. dec. 24. 16:54
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Neked TÉNYLEG semmi életed nincsen?
2019. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért érdekel ennyire, hogy a kérdezőnek van-e élete, vagy sem? Feldobott egy témát, amibe nem kötelező bevonnod magad, ha nem szeretnéd.
2019. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!