Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek szép volt Jean...

Szerintetek szép volt Jean Harlow?

Figyelt kérdés

Én régen kifejezetten csúnyának tartottam, de aztán az idő múlásával rájöttem, hogy amúgy egy baromi vonzó színésznő volt. Az arcvonásai kissé férfiasak, talán éppen ezért nem is láttam sokáig szépnek, viszont ma már úgy gondolom, hogy pont ettől annyira szexi. Kisugárzása is volt rendesen, úgyhogy én összességében egy tuti nőnek tartom. Ti mit gondoltok? Aki nem ismerné és lusta rákeresni, annak belinkelek róla néhány képet: [link]


[link]


[link]


[link] &imgdii=UIM2wxZtBpJ3vM



2020. márc. 5. 01:34
 1/5 Clay Morrow ***** válasza:
Inkább ijesztő.
2020. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A maga idejében szép volt, most meg nem számít, nem lehet a mai szépségideálhoz mérni.
2020. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendes szemöldökével és a rendes hajszínével nagyon szép lehet, de ilyen képet nem találtam.
2020. márc. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alap jó, de a kozmetika... Mai szemmel borzasztó.
2020. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, a haja miatt.
2020. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!