Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha kérhetnétek egy autogramot...

Ha kérhetnétek egy autogramot és/vagy közös fényképet egy híres emberrel, de csakis eggyel, ki lenne az és miért?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Veled.csak.
2020. márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Toriiii66 ***** válasza:
85%
Harry Styles, mert egyik legnagyobb példaképem 5 éve szeretem (most 17 éves vagyok) sajnos a Budapesti koncertjére pedig nem sikerült jegyet venni, mivel nekem drága úgy hogy a tesóm is jönne velem plusz szallás💕. Összes egyéni dalát és One Directionos dalt tudom, hátha egyszer összejön majd. Jelenleg az a 2.pontom a bakancslistámon,és nem adom fel mert 5 évig nem adtam és sikerülni fog valamikor 😂. Ha 10 év mulva akár egy utcán is. Főleg hogy egész nyáron kint leszek Londonba legjobb barátnőmmel,és abba reménykedek hogy ott hátha látom majd, mert ott lakik és szokott járkálni egyedül. Szerintem nagyon emberséges és a dalai valami eszméletlen jók. Mindenkinek sok sikert azzal hogy fotózkodjon a kedvencével! 💕
2020. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb kedvencemmel ez már szerencsére megadatott, de bármelyik - általam kedvelt és nagyra tartott - színésszel szívesen találkoznék.


A legkedvesebb színészem Ben Whishaw, vele többször volt már szerencsém beszélni, egyszer közös képet is csináltunk (nem vagyok az a nagy fényképezős amúgy, erre is a barátaim vettek rá, én magamtól a fotót amikor csak lehet, kihagyom...) meg autogramom is van, de vele bármikor találkoznék újra.

Benedict Cumberbatch-et is nagyon szeretem, vele pl. még nem találkoztam. Szóval, ha csak egyet lehet mondani, akkor talán ő.


Illetve amerikaiak közül nagyon különleges embernek gondolom Matthew Gray Gublert. Vele beszélgetni szeretnék nagyon, mert lenyűgöz az egész hozzáállása a világhoz.

2020. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MalackaEsAHetFarkas válasza:

Mivel a feltevésben nem szerepel, hogy "élő", ezért én Charles Darwin-t választom.

Ő valóban hìres személy és olyan miatt lett hìres ami maradandó és az emberiséget előrébb viszi mérföldekkek. Nem úgy mint egy celeb, sztár stb.

2020. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!