Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg minden igazán híres...

Tényleg minden igazán híres zenész drogozik?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra gondolok, akik világ szinten híresek. Igaz az, hogy nem lehet bírni szer nélkül azt a nyomást?
2020. jan. 16. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem igaz.

És főleg nem a "nyomás" miatt drogoznaky hanem mert megtehetik.

2020. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy igaz. Olyan is volt aki elvonóra ment pedig nem is drogozott, csak dobott az "imidzsén", hogy milyen rosszfiú.
2020. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Van aki nem bírja a nyomást és azért drogozik, de ez így ritka. Ugye van pénzük, járnak különféle bulikba mondjuk fellépni, és fellépés után pedig ők is buliznak, kiengedik a gőzt. Olyan társaságokkal vannak ahol néhány ember bevonja őket ebbe kipróbáltatja velük, szépen rászokik valamelyik drogra aztán már ott is a függőség. Ugye pénze van megtudja venni, és ennyi is volt. Meg persze egyesek nem véletlen próbálják rászoktatni a különféle hírességeket akár színészeket is mert tudják hogy van mit a tejbe aprítania és biztosan fog fizetni érte.
2020. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Milyen nyomásról beszélsz? Minden ember maga dönti el, hogy mekkora terhet vállal. Drogtól pedig nem tehetséges lesz, hanem korai halott.
2020. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok olyan hú de gazdag, de még én is úgy érzem, hogy mindent megéltem a szélsőségekig kitolva, és a legkevésbé sem csak pénzen vett dolgokról beszélek. Bátran merem állítani, hogy jó részüknek már nem ad nagyon érzelmi katarzist semmi a normál, való életben. Én emiatt kezdtem el drogozni.


Egyébként jóformán minden drog kikapcsol agyilag. Sokkal inkább az érzésekre, érzelmekre hangolódik olyankor az ember. Így aztán elég eredményesen és élvezettel lehet csinálni így olyan dolgokat, amiket egyébként is inkbáb érzésből csinál az ember, nem odafigyeléssel. Pl: zene készítés

2020. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

"Minden ember maga dönti el, hogy mekkora terhet vállal."


Ó tényleg? De jó világ van akkor...véletlenül sincsenek szerződéskötések, meg hasonlók, pláne zeneiparban

2020. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt a szerződést ő dönti el, hogy aláírja-e vagy sem.

A terhet úgy kell érteni - bár nem én írtam - hogy tudja az illető, hogy hónapokig távol lesz a családjától, mondjuk egy másik kontinensen, és pl. nem látja felnőni a gyerekeit.

Szóval igenis van beleszólásuk a dolgokba, csak van, akinél a pénz előrébb való.

2020. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Call911 válasza:
Átgondoltad a helyzetet mielőtt feltetted ezt a kérdést? Ez kb olyan mintha azt kérdeznéd,hogy minden házasság válással végződik-e. Maga a kérdés is abszurd.
2020. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!