Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk szerintetek Billie...

Fiúk szerintetek Billie Eilish szép?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy lánnyal aki így néz ki? Mi tetszik benne?

2020. ápr. 11. 16:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Pár nappal vagyok idősebb nàla(nemrég hallottam róla először), és általánossagban el lehet mondani hogy a korom beli lányok szebbek. Véleményem szerint egy kamaszsrácra emlékeztet. Az izlésficama csak ront a helyzeten. Értem hogy híresség de még a legnagyobb rocklegendák is beérik pár tetkoval meg lánccal. Válaszra: csak akkor ha nem lenne ekkora műkarma, illetve ha olyan a személyisége, hogy lehet vele beszélni és persze nem depis. Kinézetre vmikor normális, vmikor taszító.

18/F

2020. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
Csúnya
2020. máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
az a furcsa, hogy a felsőteste még okés lenne, de valahogy a lábai olyanok, mint egy 12 éves kisfiúnak xd ha csak azokat mutatná nekem valaki, akkor simán elhinném, hogy valami kamaszodó srác lábai azok. tök rövid és nem nőies, pedig egy csomó alacsony lánynak szép a lábszára, de neki valahogy nem.
2020. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem rohadtul szép. Nekem alapból bejönnek az ilyen csajok :D

Nem az a tömeg kinézetű,ami a közvélemény és a média alapján van "jó csajnak" tartva és ha meglátják az utcán az első gondolat,hogy mennyire megraknák.

Belőlem ezek a bomba cicababák sose váltottak ki semmit. Neki van egy kis sajátos kinézete és szép is,és nem kell lezseren öltöznie meg feszülősbe lennie hogy jó csaj legyen. Ha meglátnám élőbe szerintem lefagynék :-D

2020. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem teljesen átlagos, de a mostani lenőtt zöld hajával inkább már csak átlagon aluli számomra.
2020. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
nem
2020. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
fúj dehogy. ritka csúf a csaj xd vagy fiú?
2020. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon csúnya szerintem ://
2020. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Átlagos, és szerintem abszolút nem fiús, max. az öltözködése miatt vélhetik így az emberek. Ami ciki vele kapcsolatban, az az erőltetett és irritáló bamba ábrázat, amit vág az esetek többségében.
2020. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19 teljesen egyetértek veled, pont ez az benne amit nem értek h miért vág ilyen fejeket mindig
2020. nov. 5. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!