Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a maknae libeból...

Szerintetek a maknae libeból (BTS) valaki még szűz?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem hogy már egyik sem, talán Jungkook de benne sem vagyok biztos.Elvégre is felnőttek és nem hiszem hogy vissza tudnák tartani már ezt.Szerintetek?

2020. ápr. 12. 21:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Line* elírtam hell yeah
2020. ápr. 12. 21:27
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyik se szűz már. Felnőtt férfiak, ráadásul hírességek és gazdagok is
2020. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez az ő magánügyük. A mi dolgunk csak élvezni a dalaikat.
2020. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

utolsó nem tök mindegy.... amúgy sincs nekik magánéletük mert eladták azt is ":D

amúgy ez teljesen kideríthetetlen amíg nem kapják őket rajta randizás közben... amúgy elképzelhető hogy van pár szűz a csapatban koreai átlag a szüzesség elvesztésben az kb 22-23 év na meg az hogy ők idolok is szóval sokkal kevesebb szabadidejük van lényegtelen hogy felnőtt férfiak itt is nagyon sok felnőtt férfi van aki ugyan úgy jóképű meg sikeres még is visszahúzódó a lányokkal szemben... ":S

2020. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Utolsónak bizony igaza van! Én is láttam egy videóit valamikor ez évben, hogy a dél-koreaiak mikor vesztik a szüzességüket, és a fiúknak, vagyis jesszusom, férfiaknak 24 év az átlagéletkor! Sokkoló tudom, én se gondoltam volna, de így van. Ebből is ki lehet ám indulni.
2020. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
azt tedd hozzá hogy ez valószínűleg a koreai évük szóval olyan 22-23 viszont a lányok érdekesképp később vesztik el mint a fiúk ez is durva! amúgy erről van egy hivatalos adat (nyilván nem 50 milliót hanem jó pár ezret és minden országból felmérik ezeket a dolgokat!)
2020. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tudom, hogy Tae v~letlenül elmondta, hogy ő még az
2020. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, ez nem csak maknae line lesz, de go ndoltam hátha valakit érdekel a véleményem.l Ne végyétek túl komolyan, természetesen semmi nem 100% míg nem halljuk a szájukból, de a viselkedésből azért vannak dolgok amiket ki lehet következtetni ;))



Jin: Már egy felnőtt férfi volt, mikor csatlakozott a BTS-hez,(20) szóval az is simán lehet, hogy már előtte elvesztette, de szinte 99%, hogy már nem szűz. Igazából a probléma az lenne, ha még szűz lenne 28 évesen. Na róla ennyit.


Yoongi: Ő Jungkook után a második legkevésbé kikövetkeztethető tag. Nos, amit tudunk, 19 évesen csatlakozott a BTS-hez, viszont beki nagyon nehéz fiatal kora volt. Azt gondolnám, nem volt ideje, kedvve, ereje csajozni, ám lehet, pont a másik oldal. Most 27 éves, csakugyan mint Jinnél, az lenne a peobléma, ha még szűz lenne.


Jhope: 18 évesen csatlakozott a BTS-hez és én nagy esélyt látok rá, hogy ő már debüt előtt elvesztette a 2 éves kapcsolata alatt a barátnőjével. Persze ez csak találgatás, ileltve ő a suliban rosszfiú volt, róla simán el tudom képzeni, hogy inkább a csajok szoknyája után futott. Lol. Most 26 éves 99.9999998%, hogy nem szűz.



Namjoon: Húha róla nem nagyon tudom mit mondhatnék azon kívül, hogy ő is felnőtt már, biztos nem szűz. Egyébként most sokan az expensive girl meg hasonló erés szexuális tartalmű zenéivel jönnének, se az még nem jelent semmit;)))



Jimin: 99%, hogy nagyjából 2016 elejéig szűz volt. Akkor rengeteget változott. Azelőtt egy perverz kis mochi volt, aki "folyton" szexuális dolgokat mondott, és hirtelen nagyon megkomolyodott. Sokan szt gondolnák, hogy azért, mert perverz, biztos bem szűz, de nem. Éppen az ellenkezője. Gondolj csak bele. Van mondjuk egy fajta csoki, amit nagyon szeretnél megkóstolni, de nem tudsz. Rengeteget vársz rá, folyton csak rá gondolsz, megpróbálod elképzeni, hogy milyen lehet az íze, az állaga, nagyon vágysz rá, majd hirtelen lesz lehetőséged megkóstolni. Onnantól fogva, már csak egy nagyon finom, de átlagos csoki lesz a szemedben, de nem fogsz folyton rá gondolni, folyton róla beszélni. (tudom, bagyon gagyi példa, de remélem azért értelmezhető xddd)



Tae régebb tuti az volt, 2015-16 körül, de mára én azt mondanám, semmiképpen sem szűz. Hallottam róla, hogy volt barátnője, plusz van eg yolyan erős megérzésem, hogy már nem szűz. Azért ő is felnőtt férfi.



Jumgkook: Talán őt lehet a legnehezebb kikövetkeztetni, de azért megpróbálom. Ő ugye nagyon fiatalon került be, a BTS-be. 15 évesen, ráadásul mind tudjuk, milyen egy 15 éves kamasz srác. Kisfiú. Ráadásult Jungkook a félénkebb fajtából is van. Az szinte 99%, hogy akkor még szűz volt. Az, hogy félén a csajok körében, csupán annyit jelenthet, hogy nem kezdeményez, de attól még egy csaj kezdeményezhet, bár nem ez a gyakoribb. Nos itt vagyunk 2020-ban, és azt gondolom, Jungkook egy felnőtt férfi, és simán lehet, hogy már nem az, de nem lepődnék meg túlságosan, ha még szűz lenne.


Kérlek ne vegyétek túl komolyan, csupán a szórakoztatás kedvéért írtam le! <3<3<3<3

2020. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Utolso alapból a koreai átlag szuz vesztes az 20-22/23 év között van! Ott teljesen más hogy mennek a dolgok nem lehet a magyarországi standard dolgokat egy szélsőséges távon keleti országra ami teljesen máshogy kezeli a szexualitást...

tényleg az idolok 98%-a még a gyakornoki korszakban sem tud randizni az meg a plusz hogy amikor be kerülnek egy csapatba és debutalnak akkor tényleg meg kell húzniuk... van persze olyan is aki közben randizni fog csak azok nem fognak akkor sikeresek lenni azaz be kerülni a legnépszerűbb bandák közé (pl top 20 mert ezek azok akik már pénzt is keresnek...) általában a randizast akkor engedik meg ha már vissza fizették a tartozást ami Minimum 2-3 év... de általában 4 év... na ez után amikor tényleg a karrierjük fix ekkor engedik meg nekik higy randizzanak... előtte nem is érdemes tényleg mert akkor nem fogsz sikert elérni...

persze nyilván a 28-as line az remélhetőleg már nem az... de biztos vagyok benne hogy van olyan aki még szűz vagy csak nem rég vesztette el... Amugy ha valaki idol akkor a lányok rád eroszakoljak magukat szoval nem baj ha félénk vagy... 😅

2020. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
miért vagytok ennyire el más magánéletével..? mármint ez creepy,hogy ennyire érdekel titeket ez a téma.
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!