Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a maknae libeból...

Szerintetek a maknae libeból (BTS) valaki még szűz?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem hogy már egyik sem, talán Jungkook de benne sem vagyok biztos.Elvégre is felnőttek és nem hiszem hogy vissza tudnák tartani már ezt.Szerintetek?

2020. ápr. 12. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj utolso az a creepy hogy ők maguk adták el a magÁn életük nagy részét... ők árusítják magukat olyan szinten...
2020. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
attól mert idolok lettek,nem adták fel teljesen a magánéletüket :) igaz,hogy azzal,hogy idolok lettek,beleegyeztek abba,hogy a magánéletük fele elveszik,de ez akkor se normális. az intim életük az nem egy olyan dolog amiről a fanoknak csevegni-e kéne. én értem,hogy honnan jössz,de ez a téma akkor is kényes és van egy ok,hogy miért nem beszélnek erről nyilván.
2020. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%

Honnan jövök? áruld el kérlek😅😂

Figyelj itt konkrétan arról sem beszélnek hogy lenne e nekik akárki...! Konkrétan még a barátnő szó is tabu és bűnös dolog! Szerintem meg ez a nem normális!!! Hogy nyilvánosan még egy randira sem tud elmenni egyik idol sem!!!

Amugy az emberek mindenről beszélek... nem csak a kpop idoloknál... csak ugye ők rejtegetik betegesen ezeket a témákat ezért beszélnek az emberek ennyit erről! Nézd meg mikor az opitz barbi randizott meddig volt kb téma... 1 hétig.. aztán mar a kutyát sem érdekelte... meg kb az összes hirességnél így megy... csak az idoloknál nem... mert ők rentegetik betegesen

2020. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
úgy értettem,hogy értem mit akarsz mondani :) nem az idolok a betegesek,hanem a fanok,nem egyszer volt az,hogy egy idol elkezdett randizni és a fanok szó szerint letámadták.szerinted baekhyun és taeyon miért szakított? igaz,ahogy telnek az évek a fanok is idősebbek és érettebbek lesznek,de mindig lesznek azok,akik nem tudják elfogadni,hogy a kedvencüknek párja van. a pop szakmában ez a téma más,mert ott mások a fanok. opitz barbit meg senki se érdekli. szóval annyit szeretnék mondani,hogy az idolok azért tartsák annyira tabunak ezt a témát,mert pár fan nagyon érzékeny erre (pedig nem kéne). remélem érthető voltam :)
2020. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyetek már kicseszett sasaengek. Nincs.közünk.a.magánéletükhöz. Attól még, hogy felvállaltak egy bizonyos szintű nyilvánosságot azzal, hogy belefogtak ebbe a hivatásba, még nincs jogunk hozzá, hogy mindent tudjunk róluk. Aki azt gondolja, hogy igen, az nagyon gyorsan nézzen önmagába. Ha tudod róla, hogy volt -e már valakivel intim kapcsolata valaha is, mi változik? Jobban fogod élvezni a zenét, vagy a music show adásokat?

Sajnos tudom, hogy nagyon sokan így viselkednek, de ettől még nem lesz helyes.

2020. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Utolso előtti egyrészt a vállalatok akik ezt hozták létre nem a fanok! Valamint ha sosem csináltak volna ilyent a vállalatok akkor a fanok is lazábban kezdenék a dolgokat!


Utolsó... latom most sem érted nem a magán életünkről van itt szó hanem arról hogy ez az egész helyzet azert alkult ki mert a vállalatok teremtették ezt a beteges helyzetet... egyrészt a fanok is hibásak de az idolok is! Az meg megint a masik hogy ezek az idolok szerinted mibol élnek főleg? A hangjukból? Hat qurvára nem 😅

A megjelenesukbol és a személyiségükből.... azaz hogy ennyire ki teregetik úgymond a magán életüket (legalábbis a felét)

A fanok ezért fizetnek... mert ez a szolgáltatás...

az most teljesen mindegy hogy volt vagy sem nem ez a lényeg hanem az hogy betegesen rejtegetni kell!!!

Ami már szánalmas! Ismételten el mondom!

Nem a rajongok az örültek! A cégek azok akik ezt választották mert ha már a legelején egy lazábbak lettek volna ugyan ugy annyi rajongó lett volna + nyugodtan végig setalhatnának a baratnojukkel az utcán... vagy legalább annyit merhetnének mondani hogy most van valakijuk!!!

Egyszerűen nagyon szégyen!

Pl ott van herchul és momo esete!

Ott érdekes módon nagyon sokan támogatták heechult mert az volt hogy heechul sokáig nem volt novel akkor meg az volt a baj mert hogy feltételezték róla hogy meleg... azt akkor nesze máskülönben meg lincselték volna a kor különbség miatt...

2020. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, és azért, mert a cégek ebből keresnek, meg vannak olyanok akik ezért fizetnek, akkor már igazságos? Akkor már jó? Istenem.
2020. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nem semmi ilyent nem mondtam én azt mondtam hogy nem a rajongok hibája hanem a cégeké! érdekes ez a jelenség itt nincs! még a justin bieber-nél sem volt!!!! pedig azért szintén meg örültek az akkori fanjai még régen!!! azt még sem volt semmi gond belőle hogy most randizik!!!!!

pedig aztán el lehetett mondani hogy neki szintén örült rajongói voltak!

2020. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#16:

"Az meg megint a masik hogy ezek az idolok szerinted mibol élnek főleg? A hangjukból? Hat qurvára nem 😅"


Akkor miért lehet hallani szinte mindenhol azt,hogy a gyakornoki időszak milyen kemény,hogy napi 10-16 órát is gyakorolnak?

Egyetértek abban,hogy tokeletes személyiségük és kulsejuk nagyon befolyasolja az egészet, és nyilván a sok kpop banda közt nem mindenkinek kristálytiszta a hangja,playbackelnek is.

De ne altalanositsd. Attól még igenis nagyon sok idol van akik tehetségesek, és nagyon sokat gyakorolnak. Sokan azért is lettek öngyilkosok,(mert ahogy írtad is a vállalatok rosszul kezelik az egész helyzetet),de még aludni sem mindig van idejuk,annyit kell gyakorolniuk.

Szóval azért kell,hogy legyen tehetségük és kitartasuk.

2020. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Figyi a gyakorlás főleg a táncban van meg a modelkedés es színészet! Mert hat a modelkedés is egy elég komoly tudást igényel nem csak pózolni kell hanem a fenykepeznek akkor oda kell figyelni nagyon a test tartásra a szájra a szemekre és az egész arcra! A színészetet meg gondolom érted... a táncot is... eneket Is tanulnak de nyilván ahogy te is írtad nem mindegyiknek kristály tiszta a hangja szoval lehet altalanosba el mondani hogy a kpop nem a hang tehetségről szól! Az meg hogy mennyit gyakorolnak nem egyenlő a tehetséggel és a keresettel sem!

A playback meg mindig ott van! Egyrészt tényleg a Gyors ritmikus tánc miatt nehéz énekelni de anélkül is playbackben énekelnek... mert nem tudnák tartani azt a hang minőséget!!! Még szuflával sem!

Kitartásásuk jóval több van mint tehetség mert hidd el aki tényleg tehetséges az nem kpop idol lesz! Hanem solo énekes! Nem kpop idol hanem csak simán solo énekes! Nem hiába van annyi banda a kevésbé tehetségeseket vagy akik csak épp hogy fogékonyak rá azokat be teszik a bandákba... a tanchoz meg csak gyakorlás kell de az énekhez nos genetika is kell meg tehetség... mert egyrészt olyan hangszálakkal kell rendelkezned másrészt nagyon jó hallással és irányítással!

2020. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!