Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismertek olyan színésznőket,...

Ismertek olyan színésznőket, akik szebbek mint Scarlett Johansson?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egyszerű kérdés, de hátha.

2020. ápr. 16. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Natalie Portman pl, de szerintem sok szebb van nála, bár nem mondom, hogy nekem nem tetszik.
2020. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Majdhogynem csak olyat tudok mondani. Attól, mert neked ő az ideál, még nem jelenti, hogy másnak is. Csak hogy párat megemlítsek, akik SZÁMOMRA sokkal szebbek:

Erin Moriarty, Zoey Deutch, Katheryn Winnick, Minka Kelly, Jessica Alba és még sorolhatnám.

2020. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Emma Watson, Natalie Portman
2020. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Scarlett Johansson azért nem egy világraszóló szépség. El lehet kapni jó szögből, de azért eléggé "karakteres" arca van:

[link]

[link]

[link]

Tipikusan olyan, akinél NAGYON sokat számít a smink, frizura és utómunka, mert bár nem egy bányarém, de nincs kifejezetten jó alapja. Plusz szerintem nem is fog szépen öregedni.

2020. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Scarlett Johamson egy kicsit se szep nekem. Akik bejonnek: Ruth Wilson, Mitchell Pfeiffer, Diane Lane, Demi Moore
2020. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jessica Alba, Clara Wilsey, jennifer Aniston, Hyden Panattiere
2020. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

JLo, Xtina, Ariana Grande pl Ők is voltak filmekben xD

Victoria Justice, Jessica Alba, Isabella Moner, Salma Hayek, Eva Mendes, Sophia Loren, Monica Bellucci, de sokan vannak, akiknek bejön még Roselyn Sanchez vagy Jennifer Love Hewitt is :D

Így kapásból ők jutottak eszembe.

2020. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, de két fivéremnek tetszett.


Amúgy inkább nőes és szendén dögös. Arca karakteres, alakja darabos, de gömbölyded.


Jennifer Connelly fiatalkorában, visszont tényleg mese szép volt.

2020. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Èn maradok a 60as 70es èvek film-szèpsègeinèl

Briggite Bardot

Claudia Cardinale

Edwige Fenech

Jane Fonda

Meiko Kaji

2020. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó csaj Scarlett. Nekem a kedvenceim amúgy Katheryn Winnick, Monica Bellucci, Jennifer Aniston, Margot Robbie, Kate Beckinsale, Penélope Cruz, Sofía Vergara, Salma Hayek, Stana Katic, Gemma Arterton, Szabó Erika, Gubás Gabi és ScarJo. Na őket bárhol, bármikor :)
2020. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!