Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Körcsönyei Polla hogyan tett...

Körcsönyei Polla hogyan tett szert több mint félmilliós követőtáborra instagrammon, alig 20 évesen?

Figyelt kérdés

Persze világos, hogy manapság egy dekoratív külsővel, meg folyamatos segges képek posztolgatásával az emberek elismerését és csodálatát lehet kiváltani, de ennyire? Vannak olyan Youtuberek, magyar “celebek”, akik tőle sokkal régebb óta szerepelnek a médiában -akár tv-ről, akár youtube-ról legyen szó -, mégsincs ennyi követőjük. (Pl. Dancsó Peti, Viszkok Fruzsi)


De szerintetek mit csinál ő másképp, mint a többi youtuber/insta celeb? Komolyan nem értem. És még csak azt sem lehet rá mondani, hogy annyira különleges/egyedi tartalmakat gyártana. Egyáltalán nem kiemelkedő a munkássága az idétlen kihivásos, TAG, stb. videókkal a magyar Youtube közösségben, szerintem.


Ja, és még mielőtt jönnének a negatív kommentek, hogy csak féltékeny vagyok rá, meg irigylem tőle, azoknak üzenném, hogy nem, nem vagyok féltékeny, hiszen én nem mozgok ebben a celeb/youtuber/influencer világban. (Amúgy ennyi erővel mindenkire féltékeny lehetnék, aki kicsit is híres.) Szimplán csak tényleg nem tudom felfogni, hogy ennyi idősen, meglehetősen kommersz tartalomgyártással (mind instán, mind youtubeon) hogy lehet, hogy elérte azt, amit más, hozzá hasonló médiaszemélyiségek 5, 10, vagy több év alatt sem.



2020. ápr. 29. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Pont azért, mert semmi mélysége a tartalmainak, mindenkinek könnyen emészthető, nem kell rajta gondolkodni, megérteni, stb.. Olyanok ezek a celebek/influencerek, mint a gyorskaja. Csak az elbutulást nehezebb észrevenni, mint az elhízást.
2020. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Tizenpár (~13-14?) éves kora óta volt felkapott Minecraftos YouTube csatornája, már ott megalapozta a hírnevét a korosztályában. Onnan nőtte ki magát oda, ahol most tart. Te lehet csak a jelenét látod, pedig ő nem klasszikus celeb aki csak magamutogatásból lett felkapott. Legfeljebb azóta trash-el, mióta befejezte a másik csatornát.
2020. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, minecraftozással, most már értem akkor... Nem egyébként, tudom, hogy volt csatornája akkor is (vagyis még mindig van), de nem ez volt a kérdés lényegi része, hogy mióta foglalkozik ezzel, hanem, hogy hogy lehet ennyi követője, miközben ugyanazt a trasht tolja, mint sokan mások. :D
2020. ápr. 29. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma abból lesz valaki, akit a 8-12 éves közönség felkap, mert ők lettek a kritikus tömeg. A Minecraft + gyerekek az a kombó, amivel lehet terjedni. Ha megnézed, rengeteg mai trashvideós minecraft gameplayer volt, mert erre volt igény. Ma már a trashre is.
2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mi van? Dancsónak van a legtöbb követője aki Magyarországon videózik! Polla bejön sokaknak ennyi a titka nem kell itt komoly dolgokban gondolkozni, kiveri rá az összes fiú a lányok irigylik ennyi.
2020. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: instagramról volt szó a kérdésben
2020. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ja, hogy Instagram! Igazad van utolsó! Dancsónak a youtuben több a követője mint Pollának, mert ő értelmes tartalmat gyárt. Polla meg ri.banckodik az instán és neki ott azért van több. Annyit ribizliskedik Polla, hogy csoda lenne ha nem neki lenne több követője. Az ő képeire ki lehet verni, Dancsó Petiére nem! Ez a titka kérdező.
2020. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt benne van, amit te is leírtál az első mondatodban: egy jó csaj, bomba hátsóval és nem fél mutogatni. Erre már alapból garantált a nagy követőtábor instán, plusz a női youtuberekre sokkal könnyebben mennek a feliratkozók. Egy fiú ismerősöm mondta, aki gaming csatornát indított úgy két éve + twitchen is játszik, hogy amíg ő hiába játszik normálisan egy felkapott játékkal, addig egy csaj aki nem is nagyon érti a játékot és bénázik, de mondjuk hatalmas melle van vagy nem viselkedik 14 évesnél többnek (pl. folyton vihog meg visítozik), az kb 5x annyi nézettséget és feliratkozót szerez egy videó alatt. Szerintem sem valami kiemelkedő a munkássága. Ugyanolyan videói vannak, mint a legtöbb tucatvloggernek. Elvileg az is sokat dobott a feliratkozói számán, hogy összejött 1-2 éve egy már akkor is felkapott youtuber sráccal. Különösebb bajom nincs Pollával amúgy, ha unalmamban youtube videókat nézek és feldobja a videóját, akkor előfordul, hogy megnézem, de úgy gondolom, hogy ha nem lenne olyan top csajszi, akkor fele ennyi sikere (se) lenne.
2020. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem Polla arca különlegesebb az átlagnál, valamint nem igaz, h trasht tolja.. vannak lazább videói az igaz, de pont Ő az egyik olyan youtuber, aki megtalálta az aranyközéputat és edukációs vdieói is vannak a fiatalok felé. Sőt mostanában, ha megnézitek, kezd komolyabbra váltani a csatorna. Amúgy én birom az intelligens humorát és azt is, hogy egyetem mellett még vezeti a két csatornát, fotómodellkedik.. stb Az IG-n és Yt-n is motiválja a nézőket mozgásra,testedzésre.. nem arra, mint mások, hogy mesterségesen töltsék fel a szájukat, arcukat.. stb.. Polla tök természetes erős csaj és igen motiváló
2020. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!