Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha egyszer SP meleg, akkor...

Ha egyszer SP meleg, akkor miért mutogatják a legújabb klippjében, hogy lánnyal csókolózik, stb?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban díjaznám, hogy ha frankón bevállalná a dolgot, és vagy nem hülyítik a népet vagy fiúval mutatják ilyen helyzetekben.


Úgy utálom ezt a néphülyítést, miközben úgyis mindenki tudja, aki nem teljesen fogyatékos.

(na most persze én nem ismerem őt, szóval csak a "pletykák" alapján feltételezem, de ez most nem lényeg, az elv a lényeg !!)


De most nem ?


Ti nem értékelnétek, ha frankón, nyíltan bevállalná?

Nekem nőne a szememben, de nagyot!


2010. júl. 28. 19:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves mindenki,

Csak egy olyan okot,képet vagy bizonyítékot mondjatok amin kiderül hogy SP meleg lenne?

Csak a hülye fikaoldalak /napiszar,netszar/kezdték ezt terjeszteni teljesen alaptalanul.Mint azt is hogy AIDSes,ami kiderült hogy egyáltalán nem igaz.

22/L

2010. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Akkor kapd be a farkát SP-nek,és ha nem tiltakozik,akk tényleg nem homár!!
2010. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
jah,a 22L irtam...
2010. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 hell-ikon ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy tényleg az...

Ugyan miért kellene tisztelni v. becsülni v. a te szavaddal élve: díjazni ha fel is vállalná?

Az nem érdem csak egy állapot.

Ennyi, semmi extra.

2010. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

édesistenem-.-"

mit foglalkozol ezzel?

ha ennyire utálod mert meleg[vagy ha nem utálod nekem m1 bár nekem úgy tűnik nem rajongasz érte] akkor minek foglalkozol vele?

én sm szeretem,de lesz@rom.-.-"

2010. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

13:43


persze h semmi extra, na csak a képmutatást utálom, én ezt mondtam !!

2010. júl. 29. 18:10
 27/30 anonim ***** válasza:

én 1szer azt álmodtam h egy pasival smárolt és ez benne volt a tv-ben.. XDD

nem tom mi az igaz abból h meleg.. nem lehet tudni de nem is érdekel igazán :)

2010. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
háát ismered az örök mondást, ami nálam is már többször bejött, azaz egy srác ha baromi jól néz ki és full igényes, akkor vagy foglalt már vagy meleg, de azért vannak apró jelek amik elárulják, ha inkább meleg ... ehhez nem kell nagy tudomány, a frász tudja, mivel én ismerek nem egyet, egyszerűen ránézek, és olyan a kisugárzása sztem egyértelműen, ennyi
2010. júl. 29. 20:54
 29/30 anonim ***** válasza:
Buta kérdés, pont azért, hogy nehogy melegnek nézzék. A jelek szerint ez a legjobb megoldás, hiszen az emberek ilyen hülyeséget kérdeznek, tehát elhisznek mindent, amit látnak.
2016. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
AZt viszont nem szeretem, ha olyanok vállalják fel, hogy melegek, akiről senki sem gondolta, hogy nem azok.
2016. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!