Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha egyszer SP meleg, akkor...

Ha egyszer SP meleg, akkor miért mutogatják a legújabb klippjében, hogy lánnyal csókolózik, stb?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban díjaznám, hogy ha frankón bevállalná a dolgot, és vagy nem hülyítik a népet vagy fiúval mutatják ilyen helyzetekben.


Úgy utálom ezt a néphülyítést, miközben úgyis mindenki tudja, aki nem teljesen fogyatékos.

(na most persze én nem ismerem őt, szóval csak a "pletykák" alapján feltételezem, de ez most nem lényeg, az elv a lényeg !!)


De most nem ?


Ti nem értékelnétek, ha frankón, nyíltan bevállalná?

Nekem nőne a szememben, de nagyot!


2010. júl. 28. 19:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
ki nem sz@rja le sp-t?
2010. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

A klipen egy közepes pasi nyögdécsel és "énekel", de inkább meleg levegőt lehelget.

Hogy buzz vagy nem, azt csak a barátja/barátnője tudná megmondani.

Ha meg nem buzz, akkor mit vállaljon be?

2010. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
40%
Nem meleg fogjátok már fel!!!
2010. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
Nézd, nyilván egy elég erős marketing csapat van mögötte, akik megmondják neki, előírják, mit hogyan kell csinálnia. Mivel sok kislány rajong érte, sőt, kizárólag ők, nos, ők a törzsrajongótábor. El kell hitetni velük, hogy ő egy teljesen normális hetero srác. Ha most felvállalná a másságát, elfordulna tőle a törzsközönsége. Magyarország túl kicsi, hogy ezek után még karrierje lehetne. Igazából nem értem miért kapták fel ennyire, igazából nem sok tehetsége van, maradjon meg fotósnak, azzal még talán elérhet valamit, de hogy a hazai, amúgy is szegényes zenekultúrának még pluszban alávág, na az azért sok. Sajna nem kedvelem a homokosokat, nyálas kis bhuzigyerekeket.
2010. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
Ütném ezt a nyálgépet!!!Nagyon irritáló!!! Csatlakozz az iwiw-en "Akik fejberúgnák SP-t" vagy valami hasonló elnevezésű klubhoz:))
2010. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

hallod ..... na majd az ilyen srácoknak kívánom, hogy az egyik legjobb gyerekkori barátukról tudják meg egy szép napon, hogy bizony meleg, és akkor lezsel egy szép helyzetben az ilyen értelmes gondolataiddal ...


miért kéne már fejberúgni azt a srácot csak azért mert vannak akik nem csípik ??

hihetetlen ez az intolerancia és agresszió nekem

2010. júl. 28. 20:53
 17/30 anonim ***** válasza:

20:46

Te lennél az a bizonyos kismalac?

2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
25%

"miért kéne már fejberúgni azt a srácot csak azért mert vannak akik nem csípik ??

hihetetlen ez az intolerancia és agresszió nekem"


Mi vaaan????Te oltod le SP-t hogy meleg,most meg a pártját fogod?Fura egy ember vagy Te.... És igen,fejberúgnám mert irritáló számomra és még rengetegen csatlakoznának sztem egy fejberúgásba!

2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

az agyam megáll, mondom h én nem "oltom le" SP-t csessez meg, nem igaz, nekem full mindegy , hogy meleg vagy sem, mert mondtam, vannak meleg haverjaim is, nem ez a gond, hanem a képmutatás maga a gond, azaz hogy az egész médiában meg erőltetetten, legyen az most egy klipp vagy egy sima újságcikk, riport, eladják őt heteróként ... (gondolom a management meg jót röhög a háttérben, hogy ilyen szinten lehet etetni az embereket)


Úgyhogy nem a melegséggel van bajom, sokadszorra mondom !!!!!!!!!!!

2010. júl. 29. 07:25
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, gondolom te is tisztában voltál a válasszal mikor a kérdést kiírtad...

Persze hogy a média, a pénz miatt van a klipben az ami...


Szép, hogy te értékelnéd az őszinteségét, de SP menedzsere (és talán SP maga is) a pénzt többre értékeli, pénz pedig ahogy korábban már mondták, az ő esetében a tizenéves csitrikből jön... Amit látsz az a keresletnek megfelelően kialakított kínálat.


PS.: Én eddig nem hallottam a zenéjét, csak ezt a két betűt hallottam emlegetni emberek közt ritkán, de most néztem ezt-azt róla neten, hát teljesen jogos ennek az "akik fejberúgnák SP-t" klubnak a létezése :D

2010. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!