Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér miért hazudja azt,...

Puzsér miért hazudja azt, hogy 7-es barátnői voltak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ő szebbnek látja őket. Meg az érzelmek.

De amikor már nem volt a párja valaki, és ilyeneket állít akkor sem szólt neki senki?

Jó nem láttuk az összes barátnőjét, de akit igen ők 4-es, 5-ös és max. 6-os volt még köztük.

Plusz általános kritika a fiatal lányokkal szemben, hogy sokkal szebbnek látják magikat, ha nem sokkal csunyábbnak.

Plusz elég ismert figura ahhoz, hogy ha fontos neki a női szépség barátnőnél akkor olyannal is járhatott volna.



2020. jún. 1. 05:55
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

A legjobb barátőm 10-es. Olyan szépség, hogy nehéz olyan fiút vagy pasit találni, aki szerint nincs a három legszebb lány között akit eddig az életben, és nem csak képernyőn láttak.

Ehhez képest a lány hozzáment egy ~7-es pasihoz, aki kedves, okos, jó humorú, igaz sikeres a szakmájában, de így is szegényebb a lánynál.

Ja és a lánynak van két komoly diplomája is. A párja és ő azonos hívatásuak.

De 8-9 szépségű teljesen normális jófej és maguktól nem elszállt lányokat is ismerek.

...

2020. jún. 1. 08:18
 12/59 A kérdező kommentje:
Jó azt a részét értenivélem, hogy neki arrogánsnak tűntek a szép lányok, amikor begőzölt fejű pasiktól probáltak szabadulni.
2020. jún. 1. 09:01
 13/59 A kérdező kommentje:

Megbingen, ahogy a történelemről, úgy a szép nőkről sem tud többet mint egy gimnazista fiú.

ELTE-n végzett történészek, már első év, azaz második szemeszter után is csak nevetni tudnak a történelemmel kapcsolatos megjegyzésein.

2020. jún. 1. 09:09
 14/59 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudsz ezzel a tudattal együtt élni, akkor javasolnék neked egy pszichoterápiát, súlyosabba esetben esetleg gyógyszeres kezelést.
2020. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a marha sok Puzséros kérdést egy ember írja ki, vagy többen vagytok így rápörögve?
2020. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy ember.

Egyes személyeknek és témáknak úgy néz ki saját kérdés felelőse van. Meg kell lennie a napi 1 Puzsér, Gyurcsány, Orbán, Karácsony politikai kérdéseknek. Valaki rendszeresen kérdez (képekkel társítva) röhelyesen magassarkú cipők viseléséről, van egy "miért csak a nők hordhatnak pi**a gatyát" csávó és néhány incel is.

Legalábbis sok ezekkel kapcsolatos kérdés gyanúsan hasonló 🤔

2020. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy most újdonságot fogok mondani, de valószínűleg nem pontosan ugyanolyan az ízlése, mint neked.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Komolyan rá lehetsz állva Puzsérra amúgy. Elég komolyan nyomonkövetem a munkásságát, de a barátnőiről mégsem tudok semmit, csak a mostaniról.

2020. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
87%
A mostanit lehet tudni, meg az egyik exét hívta meg vendégnek az egyik műsorába. Gondolom a kérdezőnek egyik sem jön be, aztán csalódott, hogy nem modell barátnői voltak Puzsérnak. Aztán lehettek azok is, annyira nem tartozik ránk, hogy az nem igaz...
2020. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Másodszor kérdeztem Puzsérról.

Egyik barátnőm sokáig napi szinten látta, és az aktuális akkori párját is.

Érdekes figura. És kiderül az ízlése is. Meg az is, hogy ő is pontozott egész életében mint, sok-sok más ember. Elárulok egy titkot, az emberek barátokkal, ha nem is hosszan, de említés szintjén a pontszámokat is megszokták osztani. Tudom ez sokaknak sértő. Bár inkább azoknak, akik nem jó eredményt kapnak valamilyen téren.


Ő szólta le a 8-as és 9-es lányokat és nőket. A 10-eseket pedig már ember számba sem vette.

2020. jún. 1. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!