Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér miért hazudja azt,...

Puzsér miért hazudja azt, hogy 7-es barátnői voltak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ő szebbnek látja őket. Meg az érzelmek.

De amikor már nem volt a párja valaki, és ilyeneket állít akkor sem szólt neki senki?

Jó nem láttuk az összes barátnőjét, de akit igen ők 4-es, 5-ös és max. 6-os volt még köztük.

Plusz általános kritika a fiatal lányokkal szemben, hogy sokkal szebbnek látják magikat, ha nem sokkal csunyábbnak.

Plusz elég ismert figura ahhoz, hogy ha fontos neki a női szépség barátnőnél akkor olyannal is járhatott volna.



2020. jún. 1. 05:55
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Minimum négyszer azt mondta a tízes nőkre, hogy a külselyük miatti sok pozitív visszajelzéstől kivétel nélkül mind el vannak szállva maguktól. Barátai azt mondták, hogy nem. De ő pedig azt mondta, nem tudtok erre példát.

A 8-as és 9-es lányokra is azt mondta sokszor, hogy számukra a külsejük fontosabb mint a belsőértékeik, és hogy a szépségük miatti visszajelzések miatt a belső értékekei kérdésesek. Nos, az értelmiségi közegben kevés a külső. Proliknál előfordulhat, hogy egy szép nőt nem motíválnak a belső értékei és a közeg a művelődésre, és a személyes belső értékek kialakitására.


Sok szép és okos nő még ma is butát játszik a pasiknak, mert csak rámadnák őket a pasik.


A fő bajom ez, hogy pont azt a trendet erősíti, hogy a nők egy kor felett már ne merjenekbokosak is lenni, az melledt, hogy szépek és akkár kedvesek.



Jó. Pont 10-es nőknek, elnézik a pasik ha nagyon okosak.


De egy 7-8 közötinek szépség nem lehet szép és művelt, okos, bölcs egy tradiciónális férfi szemében.

2020. jún. 1. 18:12
 42/59 A kérdező kommentje:

Legalább négyszer részletesen kifejti ezt. Még többször hívatkozik ezekre. Aki követi öt az kötve hiszem, hogy ezeketba megnyílvánulásait, amik egy kívételével mindig a témától teljes, és egyszer részben elkanyarodásoknâl kerültek elő.


Baromi nehéz fölidézni mikor mondta, mert jelemzően a témától teljesen eljanyarodva mondta ezeket mindig.

2020. jún. 1. 18:16
 43/59 A kérdező kommentje:
A fő bajom az, hogy pont azt a trendet erősíti, hogy a nők egy kor felett már ne merjenek okosak is lenni, az melledt, hogy szépek és akkár kedvesek is.
2020. jún. 1. 18:46
 44/59 A kérdező kommentje:
!!! Elnézést kérek a Puzséri eddigi összes barátnőjétől!!!
2020. jún. 1. 19:51
 45/59 A kérdező kommentje:
És igen, minden lány és nő szereti 10-esnek érezni magát!
2020. jún. 1. 19:58
 46/59 anonim ***** válasza:
69%
Huhh...bevallom elég megterhelő volt végigolvasni amiket írtál...hogy mennyi ostoba gond(olat) foglalkoztat egyeseket,ha az unalom a karmai közé kaparintja...Őszintén! Milyen válaszokra számítottál? Egyáltalán mi zavar téged? Már a problémád is érthetetlen.
2020. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a kérdező egy őrült Puzsér rajongó, a válaszok felét az ő szösszenetei teszik ki.
2020. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, és nem is voltam Puzsér rajongó.


Tegnap írta egy ismerösöm, hogy nem lehet egy lány szép, okos és normális egyszere. A Puzsér meg mindig a diskurzusról beszél, de a szép nők kapcsán ő is csak belefojtja a szót a barátaiba, és leszólja őket. Pedig csak annyit tud a szép fiatal nőkröl, hogy hogyan akarnak tőle megszabadulni amikor kangörcsösen és erőszakosan nyomul.

2020. jún. 2. 20:15
 49/59 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz,de nagyon kiforgatod Puzsér szavait...félreértelmezed az egészet úgy ahogy van
2020. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egyéni érzékenység.


De szavak kiforgatásról szó sincs.

2020. jún. 2. 21:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!