Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bíró Mari igaz története? Mi...

Bíró Mari igaz története? Mi miatt lett ilyen?

Figyelt kérdés
A TikTok, instagram sztár, youtube sztár Mari nénire vagyok kiváncsi. Komolyan érdekel, mindig emlegeti a családját, a férjét, gyerekeit... most akkor tényleg egyedül él és hagyják egyedül garázdálkodni? Vagy esetleg történt vele valami trauma ami miatt bekattant? Nem látogatják már? Olyan írjon aki tud róla valódi infót!

2020. jún. 2. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel ez a trash celeb?
2020. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Most döbbentem meg, hogy én ezt a nőt ismerem. 25 évvel ezelőtt még a szüleimnél laktam és egy buszon jártam dolgozni ezzel a Marikával, rendszeresen beszélgettünk. Én tanítani mentem iskolába, ő pedig mérlegképes könyvelőként dolgozott Szolnokon. Volt két általános iskolás gyermeke. Nagyon normális volt. Nagyon megdöbbentő most. Valami történt vele. Mintha nem is ő lenne, nem így beszélt régen. Borzasztó, nagyon sajnálom.
2020. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szellemi betegség nem üt be ilyen hamar. Szeretnék abban a hitben élni, hogy csak megjátssza, bár ebben az esetben, meg ott van a tudat, hogy egy ország és a rokonai előtt járatja le magát, ez meg hogy nem zavarja?
2020. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=d_ney5_UgpY

Ebben a videóban pl tök normális, inkább csak az jön le, hogy nagyon beszédes, meg hiányzik neki a társaság, lehet, ezt próbálja levezetni a videókban, és látja, hogy igény is van rá...

2020. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!