Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pálffy Attila vagy Baukó Attila?

Pálffy Attila vagy Baukó Attila?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy Paul Street eredeti neve Pálffy Attila (ez állt egy interjúban), de most arra a pályázatra Baukó Attilaként jelentkezett, akkor most melyik az igazi neve?

Vagy megváltoztatta?



2020. jún. 4. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korábban nem merte még fölvállalni így a nagy nyilvánosan; azért kérte, hogy valami más nevet írjanak ki neki alá; vagy tényleg meg is változtathatta. Vagy pl lehet, hogy két vezetékneve van. Vagy pl nemtom, lehet, hogy ez nem volt valami ilyen hivatalos cucc, ott mindegy volt, hogy milyen nevet használ, ozt odaírta mondjuk az anyjáét. Vagy pl lehet, hogy mondjuk csak indokolni szerette volna, hogy mitől Paul Street (Pál utca) a felhasználóneve; vagy nemtom:D:D:D Lehet, hogy ez a születési neve; de később átköltözött a másik szülőjéhez, és fölvette annak a nevét, vagy tiszteletből valamelyik nagypapáét/mamáét vette fel, vagy akár azt használta a videókban, vagy mondjuk nemtom, lett nevelőapja, és tetszett neki a neve, és akkor felvette az ő nevét akár, de egyébként nekem gőzöm sincs, én most csak így tippelgetek össze-vissza. :) De amúgy szerintem lehet, hogy nem tulajdonít ő sem a nevének jelentőséget; mert pl hogy azért szeressék, aki, névtől függetlenül, de amúgy szal lehet, hogy hivatalos dolgokon pl egy verseny, hivatalos névvel indul, alapból meg pl , na ,pl eszembe jutott a Dallos Bogi, ő eredetileg azt hiszem, simán csak Nyers Boglárka volt (Dallos az édesanyja vezetékneve), a Szalai Ricsi videós meg asszem eredetileg Sós Ricsi. De amúgy szal lehet, hogy csak megváltoztatta a Paul. Énnekem erről gőzöm sincs, szóval én csak vaktában tippelgetek, amúgy bírom a csávót a Paul-t.
2020. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tabbouleh ***** válasza:
87%
Hogy lenne Pálffy, ha az apja is Baukó?
2021. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
"Azi a Pálffy nevet akkor találta ki magának, amikor komolyan kezdett foglalkozni a PaulStreet csatornával. Erre azért volt szükség, hogy megmaradjon az inkognítója, hogy név alapján ne tudják megkeresni. Rajongók vagy éppen a rosszat akarok . Szóval az eredeti polgári neve: BAUKÓ ATTILA" facebook csoportból másoltam, ahol az apukája írta le😊
2021. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sss2 válasza:
Baukógffy bazki
2022. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!