Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek JK Rowlingról?

Mi a véleményetek JK Rowlingról?

Figyelt kérdés
Megint alkotott a nő. Aki nem érti az nézze meg a twitter oldalát. Undorító:)

2020. jún. 7. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Egészen addig szerettem amíg egy dedikáláson nem akart tőlünk 10000 ft-nak megfelelő összeget kérni egy autogramért.
2020. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jézusom :D Mekkora csicska,annyi pénze van mint a franc erre még többet kér egy autogrammért.
2020. jún. 7. 16:02
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Zseniális író, és olyan fantáziával van megáldva, amit csak irigyelni tudok tőle (nem rossz értelemben). Így felépíteni egy komplett világot nem sok mindenkinek sikerül.
2020. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Idegesító, szörnyű némber és azon túl, hogy a Harry Potteren nőttem fel és a mai napig imádom, felnőtt fejjel egyre több problémát látok a Potter-sorozatban is, különös tekintettel az antiszemitizmusra, rasszizmusra és a homofóbiára, ami a könyvekből árad. Nem véletlen, hűen tükrözi Rowling nézeteit.
2020. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a 4.-el. Egy borzasztó személy,még a Harry Potter sorozatot is más írók műveiből inspirálta,így nem mondanám,hogy olyan nagyszerű fantáziája van. Gondolom csak azért 61%-os a válaszod mert a vak személyek akik nem veszi észre,hogy mennyire problematikus Rowling lepontozták. Igaz,hogy elválasztom a műt az irótól,de igaz,nagyon is megmutatkozik a rasszizmus a könyveiben (lásd,szinte mindenki fehér,egy ázsiai van benne és annak is a neve 'Cho Chang'). Azzal próbálja fenntartani a népszerűségét a könyvnek,hogy olyanokat állít,hogy Hermione fekete és Dumbledore homoszexuális,de akkor miért nem voltak erre utalások a könyvben?
2020. jún. 7. 16:32
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Húha, hosszasan tudnám sorolni, hogy mennyire utálom azt a nőt. A Harry Pottert fogjuk rá, hogy jól megírta, de ha nem lenne a fandom, akkor már rég az sem érdekelne. Ő maga viszont egy undorító ember. Amit meg most művelt a twitteren az szabályosan visszataszító. Itt vagyunk egy világjárvány közepén, miközben nagyban pörög a BLM mozgalom és ő csak annyira képes, hogy transzfób tweeteket toljon ki magából? Ráadásul Pride Month is van, ami csak még egy lapáttal rátesz a dologra. Szóval ja, nem mondhatnám, hogy bírom.
2020. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Oké, szóval megkérdezi valaki a VÉLEMÉNYÜNK, majd 0%, ha az nem egyezik a tietekkel. Az 100%, aki utálja, és 0%, aki szereti. Értem. Ezt előre is lehetett volna mondani, mert így felesleges válaszolni. Sőt. Ehhez kérdezni sem kellett volna, elég lenne elindítani a J. K. Rowling Utálók Klubját.

És még róla van rossz véleményetek. Magatokkal viszont elégedettek vagytok?

2020. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért pontozták le mert nem értenek együtt vele esetleg? Igen,véleményeket kérdeztem,de attól mert valakinek van egy véleménye nem kell mindig egyetérteni. És most inkább az aktuális botránya is érdekelt,hogy arról mit szólnak az emberek,bár lehet kifejtethettem volna magam jobban is,ez az én hibám.
2020. jún. 7. 18:46
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha szerintem egy válasz nem hasznos, jó hogy lepontozom. Boccsmá'
2020. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Ha engem kérdezel semmi olyat nem mondott, amin ki kéne akadni.

A "sex" mint biológiai nem létezik. Ennyi. Ezt nehéz tagadni.

2020. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!