Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc énekesetek, és...

Ki a kedvenc énekesetek, és miért ő?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Hozier. Egyrészt a nyilvánvaló, imádom a zenéjét. Ezen nem igazán lehet mit magyarázni, ez úgyis tök szubjektív, nekem tetszik, másnak lehet, hogy nem. Nagy ügy. Másrészt viszont magát, mint embert is nagyon bírom. Egy csomó olyan dolog mellett áll ki nyilvánosan, amik fontosak számomra. Szóval ja, stan the Fae King! :D
2020. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy számát ismerem, de azt imádom.
2020. jún. 9. 10:22
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a Take Me to Church az. :) Érdemes belehallgatni a többi számába is, nagyon jó.
2020. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ők a kedvenceim:Paddy and the Rats nem tudom hogy miért de nagyon bírom a zenéiket és még a Tankcsapdát is csípem.
2020. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azaz. Majd belehallgatok, amúgy is tetszik az ilyen stílusú zene.


Nem igazán hallgatok magyart, de a Paddy meg a Tankcsapda jók.

2020. jún. 9. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem Marko Hietala az egyedi hangja miatt, ezer közül is fel lehet ismerni.

https://www.youtube.com/watch?v=VD_0Qq2HF9o&list=RDMMVD_0Qq2..

2020. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Midac24 válasza:
100%
Hát nem biztos, hogy ezt sokan ismerni fogják. Felvidéki vagyok és nagyon szeretem a cseh countryt. A kedvenc énekesem Ján Nedvêd.
2020. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Meghallgattam, Markonak tényleg nagyon jó hangja van.


Nem ismerem Ján Nedvedet, de majd belehallgatok a zenéibe.


Ha kívácsiak vagytok, és is elmondom, hogy kik a kedvenceim, de lehet sokan le fognak hurrogni érte, de ez van.

2020. jún. 10. 17:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ezek után kíváncsi vagyok :D
2020. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nos rengeteg van, de a legfontosabbakat emelem ki.


David Bowie, mert imádom a dalait, bejön ez a különc stílusa. Nem sok filmben láttam, de jó színész. Aranyos embernek tűnt, meg megmutatja, hogy egy visszahúzódó, nem kimondottan szép, nem sok hanggal rendelkező fiúból is lehet sztár. Szerintem jól is nézett ki.


Billie Eilish, ugyanazért, mint Bowie, meg azért is, mert nem mutogatja a testét, nem különösebben fontos neki a szerelem és a szex.


George Michael, mert nagyon jó ember volt, szép volt, imádom a zenéjét, ő sem volt az a nagyképű, magamutogató típus. Meg amit szegény srác megélt általános iskolás korában...erős lélek, csak azt tudom mondani.


Andrew Ridgeley, mert jó zenéi vannak, helyes volt fiatalon, meg hát közvetlen, Georgehoz is ő ment oda először, amikor egyedül volt.


Jon Bon Jovi, mert kedves, jó zenéket csinál, jó színész, jólelkű, hűséges a feleségéhez, sokat jótékonykodik.


Selena Gomez, mert szép, jó dalai vannak, jó színésznő, kedves, sok dolog mellett kiáll, és erős nő is, mert sok dolgon ment keresztül.


Demi Lovatot ugyanazért szeretem, mint Selt, illetve Deminek nagyon különleges hangja is van.


Ariana Grandét ugyanazért, mint Demit.


Shakira jól énekel, jól táncol, gyönyörű, kedves.


J.Lo is nagyon aranyosnak tűnik, jó színésznő, jól táncol, és videózik is, na abban is jó.


Rihanna, Lady GaGa, Beyoncé: jól énekelnek, jól néznek ki, RiRi és Bey jól is táncolnak, sok minden mellett kiállnak, Beyoncé is hűséges a férjéhez.


Brendon Urie jól énekel, és nagyon laza.


Eminem jól rappel, jó színész, jó dalokat ír, sok dolog mellett is kiáál, és az ő élete sem volt könnyű...erős férfi.


Little Mixes lányok jól néznek ki, jól énekelnek, erős nők, sok dolog mellett kiállnak.


TLC, de főként T-Boz, mert erős nő, és ő énekel közülük a legjobban.


Robert Downey Jr., mert nagyon jó a hangja, és jó színész is, meg kedves, vicces ember.


Avril Lavigne, mert jó zenéi vannak, erős nő, szimpatikus.


Nicki Minaj, Iggy Azalea, és Kelly Clarkson a külsejük, hangjuk miatt, meg olyan lazák.


Cardi B meg a Jonas Brothers, mert hűségesek a szerelmükhöz.

2020. jún. 12. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!