Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Blackpink párkapcsolatok?...

Blackpink párkapcsolatok? Illetve a BTS?

Figyelt kérdés

Na szóval. KB egy 3 hónapja vagyok Blackpink fan, imádom őket. Főleg Lisa-t. A BTS-től régebben hallgattam 1-2 számot, de úgy 2 hete (😂) kezdtem el megismerni jobban őket. A K-pop világa mindig is érdekelt. Úgy két éve kezdtem el videókat nézni, illetve olvasgatni róla. Nem maga a "műfaj", hanem ami benne történik. Elolvastam mindent, tudom a gyakornokságot, a debütálást, hogy mi folyik ez idő alatt (bár persze én is csak annyit tudok, amennyit írnak róla). Szóval az igaz, hogy a BP 3 évig nem randizhatott senkivel sem. Bár még egy vagy két éve volt valami, hogy Jennie randizott valakivel, meg összejöttek, de nem tudom. Szóval az érdekelne, hogy le tudnátok-e írni, hogy ki-kivel volt már együtt mióta debütált a 2 banda? Szóval hogy nem a BTS meg a Blackpink együtt, hanem hogy pl : Jennie-xy-al volt már együtt, J-Hope-nak nem volt még olyan párkapcsolat amiről tudnánk stb. Mert próbáltam utána olvasni, de nem találtam olyan biztos dolgokat. Mert mindenhol mást írnak. Tudom, ti is csak annyit tudtok, amit a szánkba rágnak, de mégis többet tudnék mint most. Még, az is érdekelne, hogy ugye már lejárt az a 3 év, ami idő alatt nem randizhattak. De ha jól sejtem, ezzel nem változott semmi, mert azt kétlem hogy a YG engedné a Blackpinknek a randizást, hiába már lehetne nekik. A BTS-t meg nem tudom.


Válaszokat előre is köszönöm


(és bocsi ha valamit nem jól írtam, én így tudom ezeket)



2020. jún. 9. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mind a 2 csapatból csak Jennie randizott nyilvánosan Jonginnal az Exo-ból.
2020. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Bp-ről nem tudok ilyen téren semmit,nem követem őket csak a számaikat hallgatom(amúgy a Kai-Jennie kapcsolatról én is tudok persze)


A BTS..na róluk már több szót tudok váltani


Namjoon: szinte biztos, hogy volt barátnője (még debüt előtt is, csak a csajnak sok fiú barátja volt vagymi, ez Namnak nem tetszett igy szakítottak) és nincs kizárva az sem, hogy debüt után volt.Persze ahogy mondtad is erről már senki nem beszélt,senki nem tud semmit.


Jin: na róla is rengeteg pletyka járta, kétlem hogy 28 évesen ne lett volna még barátnője debüt után is..az azért már fura lenne


Yoongi:volt már barátnője, és 2017 környékén állítólag randizott is valakivel(nem tudni kivel, ezt megint csak nem fogják elkürtölni nyilván)


Hoseok: debütálása előtt két éves kapcsolatban volt, végül valamilyen oknál fogva szakítottak, azótta nem tudni semmit


Jimin:neki is volt barátnője még Busanban,de mivel el kellett költöznie Szöülba ezért ott hagyta (nem tudni ebből is mi igaz,de van benne valami)


Tae: ő mindig azt állította hogy sosem volt komoly kapcsolata de barátnője az fix hogy volt már, legalább is biztos


Jungkook: neki is volt barátnője még egészen debüt előtt,de inkább a karrierjét választotta, azótta nem tudni semmit róla sem


Igazából ennyi lenne, semmit sem tudhatunk mivel profin tudják takarni az ilyen dolgokat, bár inkább jobb a boldog tudatlanság:‚D

I hope segítettem <3

2020. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 amit yoongiról hallottál,hogy 2017ben randizott az egy más szitu,nem randizott csak pletykáltak az emberek,mert egy énekesnővel írt egy zenét :)
2020. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek. Főleg a 2. :) <3
2020. jún. 10. 00:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is elgondolkozom ezen, hiszen sosem tudhatjuk mik folynak a háttérben, de érdekes teóriák születtek már. Viszont azt gondolom, hogy amíg nem komoly a dolog, addig ez nem a rajongókra tartozik. Márpedig ennyi munka mellett nem lenne idejük komoly kapcsolatot kialakítani és fenntartani, bár ki tudja. Annyi biztos,hogy +20 évesek, biztos hogy volt már párkapcsolatuk,minimum futókalandjuk, mert ők is emberek bizonyos szükségletekkel.
2020. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem is ez a véleményem. Sajnos, rengeteg olyan kérdést olvasok, hogy "a BTS-ből szerintetek ki szűz még?" meg ilyenek. Ezektől kivagyok. Igazából, semmi közünk nincs hozzá. Csak, nekem van egy olyan tulajdonságom, hogy nagyon érdekelnek más emberek. (ezalatt nem a magánéletükre gondolok). Csak annyira sajnálom őket. Mert ők ezt nem engedhetik meg maguknak, pedig biztos vagyok benne, hogy szeretnének egy idő után családot alapítani, de ők ezt nem tehetik meg. És annyira szeretnék megkönnyebbülni, hogy azért ők is megtapasztalhatnak valamennyi olyan dolgot, ami nekünk hétköznapi, mint egy párkapcsolat. Bele sem tudok gondolni, hogy milyen lehet egy idolnak lenni. Mint egy tárgy. Nagyon rossz pl. olyan videókat nézni, hogy idolok öngyilkosok lettek, elájultak a színpadon, a backstageben le sem szarják az állapotukat stb. És azt pont leszarom hogy kinek-ki a párja, csak örülnék, ha boldogok lennének. Ezért írtam ki ezt a kérdést, mert annyira érdekel, hogy legalább már párkapcsolatban volt-e részük, amit kiélvezhezttek valaha is. Mert tényleg borzasztó lenne szerintem, ha nekik még ez sem járna ki. Mert, persze azért örül az ember, ha a két kedvenc tagját tudja shippelgetni,de ez tényleg nem ránk tartozik, csak ezt nem minden fan tudja mindig felfogni. 🤔🙂
2020. jún. 11. 00:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg de szerintem már egyik BTS tag sem szűz. vagy volt barátnőjük vagy alkalmi kapcsolatuk volt de nem hinném hogy huszonévesen ne lett volna még szexuális együttlétük életük során
2020. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt figyelembe kell venni, hogy Koreában nem szokás tizenévesen elveszteni a szüzességüket, rengetegen +20 évesen esnek át az első szexuális együttlétükön,ez náluk nem ritkaság.
2020. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, az átlag ott a nőknél ha jól tudom, 24 éves kor, a férfiaknál 23. Én sem értek azzal egyet, hogy még szűz lenne bármelyikük is. Hiába ez egy tabu téma, attól még fellehet hozni a témát, és ha a véleményemet kellene kifejtenem, akkor az lenne, hogy nem szűz már egyikőjük sem. Miért lenne? Lehetséges, hogy mindenkinek van párja, csak jól titkolják. Jó lenne, ha tudnánk, de sajna nem tudjuk. Mert elég nagy botrányt keltene ez.
2020. jún. 12. 05:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jungkookról még 2016 körül kerültek ki képek egy lánnyal akit ha jól emlékszem a képen megcsókolt (rég láttam, nem vagyok benne biztos) szóval volt barátnője a debüt után, viszont elvileg még abban az évben szakítottak.
2020. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!