Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles Love on tour...

Senkitseerdekel kérdése:

Harry Styles Love on tour Budapest Valaki bír segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni jegyet,de nem tudom,hogy bemehetek-e 16 év alatt egymagam kiséret nélkül,A másik kérdésem pedig,hogy hol a legbiztonságosabb venni jegyet?Honlapon vagy valami facebook csoportnál?Gondolom ilyenkor már csak leghátul vannak jegyek,de azért mégiscsak valaki nem tudja,hogy lehet e most valahol közelebbre venni?

2020. jún. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 16 éven alatt egyedül nem tudsz menni koncertre,mindenképp felügyelettel. Esetleg,ha hivatalos oldalon vannak még jegyek akkor onnan,hanem esetleg nézz utána,hogy valaki árulja-e a jegyét.
2020. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én sem tudtam, ezért írtam a Live Nationnak egy gmailt:


[link]


Remélem megnyitható a link, ha nem itt a tartalma:

Azt a választ kaptam, hogy a rendezvényeiken 14 éseves kor felett, felnőtt kisérő nélkül is részt lehet venni.


Hivatalos oldalon már csak hátul kapsz jegyet, de szerintem még úgy is megéri mert ott lehetsz az egyik kedvenced koncertjén. :)

2020. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 2 éve voltam Münchenben a koncertjén, és beengedtek egyedül. Szóval szerintem itt sem lesz ezzel gond:)
2020. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!