Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cole Sprouse és Lili Reinhart...

Cole Sprouse és Lili Reinhart tényleg szakítottak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 22:16
 1/7 Csillagcica ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kamuhíreket, de most úgy tűnik tényleg szétmentek. Szerintem a következő részekben látszódni fog valamennyire rajtuk, hacsak nem kedvez nekik majd a forgatókönyv.
2020. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja
2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy újra összejönnek ha vége a karanténnak, mert azt olvastam hogy nem bírják a távolságot és e miatt mentek szét :(
2020. jún. 15. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy újra összejönnének, mert Cole már mással van. Plusz elvileg már jóval a karantén előtt szétmentek.
2020. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kivel van?
2020. jún. 15. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
2020. jún. 15. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
1# Nem valószínű, hogy látszódni fog a sorozatban jövőre a következő évadtól, hogy szétmentek ha a forgatokönyv alapján is még együtt vannak a Riverdaleban, mint Betty és Jughead. Attól, hogy szétmentek még barátok, tartják a kapcsolatot, mai világba nehéz elképzelni tudom, mert ha valakik szétmennek általában ki is követik egymást instán, törlik a facebook ismeretséget is akár. Egy cikkben mind a ketten azt mondták, hogy barátok maradtak és a sorozatban ez abszolút nem fog változtatni semmit, hogy szétmentek. Én hiszek is nekik, mert reális, hogy attól még jóba maradhatsz az exeddel és ami a legnagyobb érv mellettük, nagyon jó színészek, hogy eljátszák azt, hogy szerelmesek még ha nem is így éreznek és még az sincs kizárva, hogy a sorozat újra összehozza őket, volt már rá példa. ;)
2020. júl. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!