Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Normális vagyok, ha úgy...

Normális vagyok, ha úgy gondolom, hogy Billy Idol gyönyörű volt fiatalon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rajongó, nem sok számát ismerem, ezt úgy mondom. De pár képen meg klipben, meg a Nászok ászában is olyan...ahh...

Csak sokan azt mondják rá, hogy csúnya (igen, a fiatalkori énjére is), pedig régen szerintem nem volt az.



2020. jún. 30. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól nézett ki fiatalon.
2020. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ugyee <3

Aranyos pofija volt, az biztos.

2020. júl. 5. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a fiatalkori énjére sokan mondták volna, hogy csúnya, valamit nagyon félreérthettél...:'D
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pedig több helyen is mondták rá, de azok szerintem hülyék, meg nincs ízlésük.


Komolyan, hogy lehet rá mondani, hogy nem szép/cuki?


[link]


[link]

2020. júl. 6. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pár tipikus figyelemhiányos ember kommentjét láttad, ezek kb mindenhova odaírnak valami nonszensz dolgot, ahol csak van kommentelési lehetőség van, ne aggódj, nem hinném, hogy bárki is csúnyának gondolja, hisz nyilván nem az.
2020. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát sok ilyen hülye van. Meg vannak olyanok is, akik csak féltékenyek, mert nem olyan szépek, mint ő.
2020. júl. 7. 16:35
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg egyesek azt állítják, hogy furi a haja meg a szája, meg a korai énjére, hogy túl vékony, a Gen X végi énjéről meg h túl vastag.


Nos szerintem cuki haja meg szája van, és se nem kövér, se nem sovány.

2020. júl. 13. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi már, miért viseled ennyire a szíveden ki mit mond róla? Nem téged kritizáltak. Minden hírességről záporoznak ilyen kommentek bármilyen platformon, mindegyikről, nem ő az egyetlen. Engem még az sem érdekelne ha rólam állítják, hogy fura a hajam, nem hogy egy számomra idegen emberről. Szerintem őt sem érdekli. :)
2020. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem annyira érdekel, csak elmondtam.

Pl ha valaki lekövérez engem, nem esik jól, de nem érdekel. De ha Billyről álltják ugyanazt, az sem érdekel, max megjegyzem, hogy nem kövér.

2020. júl. 14. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:
4. Igan azon a 2 képen tényleg cuki, de megnéztem pár másikat és nem valami imponáló pasi.
2020. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!