Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért törölték a @sokan_kertet...

Miért törölték a @sokan_kertetek instagram oldalt, ami az influenszervilág valóságát tárta elénk?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha a szerkesztők jelentkeznének akár itt is kommentben, hogy mi történt.


Semmi utálatos és negatív dolog nem volt kint az oldalon, csak a puszta tények és az igazság. Ugyan ez a tegnap indult kommentszekcióban. Nem olvastam semmi ócsárolást ott...


Amelyik videósnak van önkritikája és annyi intelligenciája, beismeri, hogy “na, ez tényleg vicces volt, legközelebb jobban figyelek, hogy valóban értékesebb tartalmam legyen.”



2020. júl. 29. 13:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Én sem nem értem. A tartalom, ami oda kikerült mind az eredeti tulajdonos által PUBLIKÁLT dolog. E miatt tamadni az oldalt ostoba álszentség. Úgy látom, még ki van írva, hogy er3detileg hány bejegyzés volt, reménykedem, hátha valahogy visszahozzák/engedik az oldalt.
2020. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
*-nem
2020. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Már van sokan_kertetek_ 2 !!
2020. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
De az nem eredeti, mád az admin. Írja a bioban, hogy addig akarja folytatni, amíg vissza nem térnek.
2020. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
*más az admin
2020. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Molnarde volt az eredeti oldal adminja

Keressetek rá, el mondja részletesen, hogy mi történt és, hogy nem fogja folytatni.

2020. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
én nem ismertem az oldalt,valaki elmagyarázza mivel foglalkoztak?
2020. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

7. influencerekről raktak ki videórészleteket, amikben f_szságokat beszéltek.


őszintén szólva eléggé hiányzik a kreativitás, ha ez a dolog ekkora katasztrófa, hogy megszűnt.

ha az emberek tudnának egymással kommunikálni, és működne magától is az ilyen "szájról-szájra terjedés", akkor nem kéne hozzá instagram se.

10-15 éve még tudott a többség megtalálni ilyen tartalmakat magától is, és ha más nem, akkor személyesen megmutatták neki.


most meg valakinek instagram oldalt kell létrehoznia, mert különben senkinek eszébe se jutna, hogy az influencerek mekkora idióták vagy hogy a facebook-on az apróhirdetésekben van egy csomó írástudatlan szerencsecsomag, amitől csak a fejét fogja az ember.


és ha egy ilyen oldalt személyiségi jogok megsértése miatt valaki bejelenti, akkor jönnek az annál is igénytelenebbek, akik csinálnak egy xy 2 nevű oldalt, mert milyen népszerű leszek egy befutott ötlettel, ami hirtelen eltűnt...

2020. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Basszus, teljesen véletlenül láttam meg ezt a kérdést, nem tudtam, hogy törölték!

Nagyon sajnálom és nevetséges, hogy jelentették. Teljesen kulturált formában mondták el a véleményüket, objektíven és rosszindulat nélkül. Az instagram sokat vesztett most ezzel.

2020. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szerintem is hiánypótló, és rendkívül hasznos volt, nagyon sajnálom, hogy vége.
2020. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!