Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért törölték a @sokan_kertet...

Miért törölték a @sokan_kertetek instagram oldalt, ami az influenszervilág valóságát tárta elénk?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha a szerkesztők jelentkeznének akár itt is kommentben, hogy mi történt.


Semmi utálatos és negatív dolog nem volt kint az oldalon, csak a puszta tények és az igazság. Ugyan ez a tegnap indult kommentszekcióban. Nem olvastam semmi ócsárolást ott...


Amelyik videósnak van önkritikája és annyi intelligenciája, beismeri, hogy “na, ez tényleg vicces volt, legközelebb jobban figyelek, hogy valóban értékesebb tartalmam legyen.”



2020. júl. 29. 13:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem törlik a youtube-ról, mert az megfelel a feruse szabályainak, viszont az instagrammé nem. (mielőtt még valaki lepontozna, üzenem neki, hogy nem én hozom a szabályokat)
2020. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Valami hoxa vagy masik oldalon lehet tudnank forumot inditani.
2020. aug. 20. 19:37
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor inditsuk el :D
2020. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyébként kinél volt fent eredetileg a pikini csodák péksége videó?
2021. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Andi kis könyves világa-nál volt azt hiszem, ytb keresője legalábbis őt dobta ki.
2021. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Köszi. Nagyon keresem, de eddig nem találtam meg.
2021. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Valószínűleg törölte azt a videót, mert én se találom csak a kereső dobta ki.. egyébként májusi-júniusi videó lehetett..
2021. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!