Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén Balázsnak nem érne...

Sebestyén Balázsnak nem érne meg 5000 Ft-ot, hogy 80 évesen, fájó derékkal ne gyalog és tömegközlekedésen, hanem kényelmesen, autóval járhasson?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 1. 09:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon vakon vagy. Ez a műsor direkt így van felépítve, le vannak osztva a szerepek, a magánéletben egyáltalán nem ilyenek egymással. És nyilván Janinak és Ferinek is megéri ez,hiszen nagyon jól megélnek ebből. Bármikor abbahagyhatnák, mégsem teszik, szerinted miért?
2020. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%

#11: Igen lehet az írásodban igazság. De honnan tudod milyendk magánéletben egymással?

Több mint 10 éve hogy lehet szerepet játszani minden nap?

2020. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
#12: A Bochkor-Boros párosnak is sikerült ez ennél hosszabb ideig is. Nincs ebbe semmi furcsa.
2020. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13: Őket nem hallgattam, úgyhogy nem tudom.

Ezek szerint a pénz nagy úr!

2020. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
13! Miért, te ingyen dolgozol?
2020. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, 14-nek szántam a kérdést.
2020. aug. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem ingyen dolgozok, de nekem nincs gyomrom 10+ évig teljesen megjátszani magam a pénzért.. Vagy ha szerinted ez normális akkor oké. Jani meg Feri sokszor nagyon bántó beszólásokat is elvisel emiatt...
2020. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

Az én megboldogult nagyapám 85 évesen is remekül vezetett, semmit nem lehetett rajta kifogásolni! Sofőr volt anno. Hiába volt remek ember, kettő ember az éjszakában kitántorgott elé az ötös úton ('60-as évek). Nem bírt megállni időben, a gyalogosok meghaltak, két évet ült. Ezután még negyven évig vezetett balesetmentesen.


(Amikor a 78 éves, amúgy vétlen papa elütötte az útra kiszaladó gyereket, pont az én papám jutott eszembe)


Miért írom ezt? Ha megadták a jogsit, ha nem, ha bevonták, ha nem, ha volt balesete az embernek, ha nem, a felelősségvállalás jogát, a felnőttséget, a józan észt (ha van) nem lehet elvenni, nem lehet felülvizsgálni. Lehetne ezer meg egy felülvizsgálat, amikor az ember ott van az autó mellett kocsikulccsal a kezében (jobb esetben kocsikulccsal...), várhatóan nem lesz ott senki, hogy ellenőrizze az iratait, vagy éppen megmérje a vérnyomását. Ott az ember, meg az alapjáraton ketyegő autó, ott már neki kell döntenie, hogy vezet-e aznap, vagy sem.

2020. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!