Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén Balázs miért nézi...

Sebestyén Balázs miért nézi le ennyire Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, hogy az évek óta csak a nagy pofájából megélő Balázs milyen jogon néz le egy olyan embert aki profi szinten ért a videókészítéshez, a kamerakezeléshez, és a filmezési technikákhoz. Érződik belőle a mély megvetés valahányszor csak hozzá/róla szól. Az igaz, hogy Dancsó olyan lett amilyen de volt egy időszaka amikor olyan minőségi tartalmakat tálalt az embereknek, amilyeneket Balázs álmában sem tudna és nem is fog soha. Nyilván nem kell mindenkivel jóban lenni, de ha már volt az a pénz, amiért beült vele egy műsorba legalább megtisztelhetné annyival, hogy nem köt bele 5 percenként, és próbálja meg lejáratni.

2020. ápr. 6. 23:42
 1/8 anonim válasza:
51%
Szerintem a siker a ludas,Dancsó mögöt ott az 1millió feliratkozó Balázs meg csak müsorokban volt ő szerintem ugymond "mulandó"de dancsónak meglesz az 1 millió ha abba is hagya
2020. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%

Dancsót régen szerettem, de már évekkel ezelőtt elpártoltam tőle, mert egy kalap szar lett belőle.

Persze ezért nem lehet csak őt hibáztatni. Csinált ő minőségi tartalmakat, csak azokra senki nem volt kíváncsi.

Balázs viszont egy tehetségtelen, nagyképű nulla volt és az is marad.

2020. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert mit kéne tisztelni egy élősködő, semmirekellő majomban? Én azt nem értem miért van oda ennyi ember ezért a selyemfiú Dancsóért, mit tett ez le az asztalra hogy annyira imádni kell? Oké Sebestyén se egy Nobel-díjas, de annak legalább ott a műsora a rádióban, az tényleg szórakoztató. A Dancsót meg csak agyhalottak nézik maximum. Egymillió feliratkozó... most komolyan kit érdekel? Nekem is van több tízezer, ki vagyok én attól? Nehogy már valaki "sztár" legyen attól mert sok 3 éves megnyomta a "subscribe" gombot a jutyubon... Valószínűleg Balázs is úgy van vele hogy a semmire ajnározzák azt a senkit és mellesleg igaza van.
2020. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem kell imádni, de attól még lehetne normálisan viselkedni vele. Ha meg annyira nem bírja a képét, minek vállalta el vele a közös szereplést? Gondolom senki nem szorított fegyvert Balázs fejéhez. Én se vagyok Dancsó rajongó mióta megváltozott a tartalma ritkán nézek csak rá, de egy időben egyet jelentett a neve a minőséggel. Nagyon jó filmkritikákat csinált a magyar filmekről, és vicces paródiákat a szakszerűen sorozatában. Emellett nagyon jó timelapseket, és kisfilmeket csinált. Érti a filmkészítés csínját-bínját. Aztán elkezdett sajnos trashé válni, de jól marketingelte magát, mert bevonzotta azt a réteget akiknek a youtube a fő média és akik már egyáltalán nem néznek tv-t. Balázsnak mégis mire kéne büszkének lennie? A régi tv műsorára ahova válogatott gyökereket hívott be, hogy égessék magukat? Rádiót nem hallgatok, lehet hogy ott jó, de kb annyi jön le az emberből, hogy időnként mond valami felháborítót amiből aztán jó nagy botrány lesz. Dancsó legalább nem attól lett híres, hogy ledagadt ge*izett egy random csajt az utcán.
2020. ápr. 7. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ingyen élő maki majom, semmit sem érdemel.
2020. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy műsor, amiben szerepek vannak.
2020. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Megvan jatszva az egesz
2020. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, gondolom, ha Balázs is elkezdene influencerkedni, és tök bénán csinálná, Dancsók is lenézné.
2020. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!