Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok képet köldeni Paul...

Tudnátok képet köldeni Paul street exéről,Petráról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor járt vele?
2020. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 2 éve kb. En is csak olvastam
2020. aug. 2. 16:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki??
2020. aug. 3. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Mire kell az neked egy fotó egy épp népszerű, de holnap talán már el is felejtett videós ovis barátnőjéről?
2020. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
A 4-esnek mondanám fogalmad sincs kiről van szó. Ő nem tipikus ostoba, tömegtermék. Egy intelligens srácról van szó.
2020. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

5

Sehol sem írtam olyat, hogy ostoba lenne. Én még a San Andreas-os, Nagylábas videója idején találtam rá, és az nem ma volt. Akkor még tényleg nem volt tömegtermék, de mára az lett.

2020. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miért kell mindenkire ráaggatni a tömegtermék jelzőt, aki széles körben elterjedt. Igen, mainstream lett. És? Nekem ugyan úgy tetszenek a véleménykifejtős, stb videói. Nem érzek minőségbeli romlást nála.
2020. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer megdobtam egy rendezvényen egy üres pet palackal és nem vett észre a marha :))))
2020. nov. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vicces.lány ***** válasza:
Szoval van egy Music Channeles interjuja amiben elmondta hogy nem volt szerelmes. De nem biztos
2020. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!