Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Billie Eilish vs YUNGBLUD?

Billie Eilish vs YUNGBLUD?

Figyelt kérdés
Ki a szebb, jobb hangú, tehetségesebb (tehát kinek jobbak a számai, zenei stílusa), szimpatikusabb, kit tartotok többre.

2020. aug. 8. 17:54
A kérdező szavazást indított:
YUNGBLUD
Billie
Egyiksem
Mindkettő
Nem tudom, hogy kik ők
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem Billie Ellish VS Evridiki?
2020. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt sem tudtam, hogy ki az a csaj, amíg nem nem néztem xdd

Itt Gyakorin elég felkapott, mint megtudtam.

Nem hinném amúgy, hogy ilyen Billiehez hasonló előadó lenne, szóval...az más dolog viszont, hogy az alapján a pár képe alapján szebb, mint az itt említett két személy.

2020. aug. 9. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Billie kegyetlen nagy pózer, hangilag sem nagy durranás, egyáltalán nem tud énekelni, csak kínkeservesen dörmög.

Nem az én műfajom, de az emós fiúcska zeneileg többet belead, élőben is jól énekel, hangszeren játszik, nem rossz kezdet - sajnos a jelenlegi zeneiparban már ez is nagy szó. Nem terem minden fán egy David Bowie vagy Alice Cooper.

2020. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Yungblud. Hozzá hasonló énekes nincsen.
2020. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Yungblud olyan, mintha Justin Bieber felcsapott volna rockernek.
2020. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

YUNGBLUDot mondanám én is, Billie iszonyú túlértékelt.

3-as adlak, Bowiet én is nagyon szeretem, és igen, a mai zenék többsége sz.ar. Hogyha Billie lesz az, a mi gyerekeinknek/unokáinknak, mint nekünk Bowie, akkor nem is tudom, hogy mit csináljak.


YUNGBLUD meg Justin tök más stílus kívül, belül, zeneileg meg hangilag is, nem tudom, hogy lehet őket összehasonlítani.

2020. szept. 9. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi erővel Billie Eilish, meg YUNGBLUD is tök különböző stílus zeneileg is, külsőre is, ráadásul a nemük is különbözik. Akkor ezek szerint őket is felesleges összehasonlítani?
2020. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkább Billiere hasonlít, mint Justinra.
2020. szept. 10. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
2020. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Justinnak olyan tipik nyálas szépfiú feje van, amitől olvadoznak a nők, én meg inkább undordom tőle (bocs Bieber rajongók).

Domnak meg az a nem kimondottan szép (de nekem akkor is gyönyörű <3) feje van, de látjátok, nekem az ilyen tetszik, nem pedig a ,,nők álma''.


Billiehez meg azért lett hasonlítva, mert mind a ketten azt az emo/alternatív/indie/hogyisnevezzem (xdd) vonalat követik (Dom zenéje mondjuk elég kevert műfaj, van benne egy pici rap/rnb beütés, mind a kettő egyszerre férfias és nőies is, és egy időben híresek, máramennyire Domot híresnek lehet mondani.


Nos összességében nekem Dom am jobban is tetszik.

2020. szept. 11. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!