Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Billie...

Mi a véleményetek Billie Eilish-ről és munkásságáról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút érdektelennek találom.
2020. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetően nem igazán követem a mostani populáris zenét. Nem sznobizmusból, csak viszonylag keveset találkozom velük és a többségük nem is fog meg. Billie Eilish viszont pont azok közt van, akiknek megfogott a zenéje. A when the party is over még akkor jött szembe, amikor kijött 18-ban, de a mostani albumán is vannak érdekes számok, az everything i wantedtől minden alkalommal elszorul a szívem. Tudom hogy divatos most utálni, de számomra szimpatikus hogy a bátyjával ketten hoztak össze mindent, amit eddig kiadtak és nem nagy stúdiók slágerírói adják a szavakat a szájába. Van mondandója a zenéjének, van benne érzelem és zeneileg is megállja a helyét. Igényesen, odafigyeléssel és nem a lerágott csontok mintájára készült. Vannak olyan számai, amik annyira nem tetszenek, de azok sem szarok és igénytelenek. Összességében számomra egy érdekes színfolt a mostani zenei világban, egy kicsit furcsa is hogy ennyire felkapott lett:D
2020. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
hidegen hagy
2020. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Unalmas maga az ember és a "munkássága" is. (Már ha lehet ezt munkásságnak nevezni)
2020. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen egyet értek a második válaszolóval. Nagyon tetszik az, hogy ennyire egyedi a zenéje a mai pophoz képest. Tényleg zeneileg is ott van, csak manapság divatos szidni sajnos. Nyilván nem a Bad Guy-t kell alapul venni, ami egy rádióbarát , egyszerű popzene, de vannak nagyon értékes dalai az albumán, érdemes belehallgatni.

Összességében én nagyon kedvelem a zenéjét, pedig nem hallgatok pop-ot (bár a mainstream számokat ismerem majdnem mindig), de őt szoktam én is.

2020. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Én kedvelem. Szerintem meglepően jó a zenéje, és ha olyat énekel, akkor szép a hangja is. Egy-két interjút láttam vele, az alapján még szimpatikus is.
2020. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
#5 Na de a zenét nem ő csinálja, az nem az ő érdeme.
2020. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Tetszenek a zenéi, a dalszövegek.

Viszont a videóklippek mindent visznek. A Bury a friend című dalának a videó klipje nagyon tetszett. :D

Tetszik a személyisége. Tehetséges.

Tetszik, hogy képeken nem mosolyog, viszont videókban, interjúkban rengeteget nevet és mosolyog.

Közvetlen a rajongóival, őszinte. Intelligens. Igazából a sok hülyéskedés mellett bölcs gondolatai vannak és tud érett is lenni.

Kíváncsian várom, a folytatást.

2020. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Ja, ő az, aki nem tudja, hogy mi az a Van Halen?
2020. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Egy feleslegesen túlértékelt énekelni alig tudó kislány, ráadásul még ahhoz a kis hangjához autotune kell neki, élőben csak playback-ről megy az "éneklés".
2020. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!