Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol volt az a pont "no effort...

Hol volt az a pont "no effort jútúber Dancsó Péternél" ahol elkezdte leépíteni a csatornájának tartalmát?

Figyelt kérdés

Évek óta nem követem, de tegnap belenéztem egy friss videójába, és hát insta üzeneteket olvasott fel benne (wtf???), amik között olyan is volt, hogy valaki azért szereti a telet, mert kilakoltatási moratórium van olyankor ésatöbbi.


Ez mégis mi a jó k. élet volt? Plusz néztem az arcát és olyan volt, mintha meg lenne törve. Történt valami személyes tragédia, ami ennyire megviselte fizikailag és mentálisan is? Mert nagyon úgy néz ki, mint akinek segítségre lenne szüksége. Vagy normális az, hogy harmincas ember úgy viselkedik mint egy tinédzser?


Nekem régebben azt mondták, hogy 100 irigyed legyen, mint egy aki sajnál. Dancsó üzenem neked, hogy nagyon rossz úton haladsz, mert már minimum egy ember van, aki nem irigykedik rád, hanem sajnál! Én nagyon sajnállak!



#YouTube #NoEffort
2020. aug. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ilyen videói vannak, az utóbbiakban például standard lett az ordenáré böfögés is (ami az abszolút 8-10 évesek szintje a szarós-fingós-böfögős poénokkal). Az a baj, hogy ebből ő úgysem érzékel semmit, mert ha leiratkozik egy régi kiábrándult rajongója, úgyis jön a helyébe 2 kisiskolás. Mondjuk az sokat mutat, hogy 1 millió feliratkozóra van átlagosan 2-300 ezres videónézettség, ami csak több hét után megy fel 500 fölé. Ha megnézed a legtöbb trashvideósnak van ilyen max 2-300 ezres nézettsége, ami magában foglalja mondjuk 10-15 éves korosztályt meg az idősebb szellemi fogyatékosokat. Dancsónak a többlet pedig a maradék régi feliratkozóból adódik, aki még nem adta fel és lépett le.
2020. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Korulbelul 2 eve, miota elkezdte ezt a gagyi amerikai kultura-TikTok-instamodell stilust.
2020. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt követően, hogy megtalálta a felfújható bárányt akkor kezdett el fura stílust felvenni. Szerintem utána is nézhetőek voltak a videói egy ideig, de egy jó ideje lement a színvonal, már csak az a cél, hogy meg legyen a 8 perc a reklámok miatt. Nagyon a fejébe szállt a hírnév és a pénz. Én az első videója óta feliratkozó VOLTAM, szerintem nagyon szórakoztató kritikákat csinált, de sok videóját törölte. Teljesen kifordult a régi önmagából, már csak fogyi embereket éget a videóiban. Szerintem ő maga is örlődik azon, amit jelenleg mutat magából, de valószínűleg elfogytak az ötletek és az ilyen jellegű trash content-ben látja a biztos megélhetést. Talán korábban megjátszotta a komoly srácot, és valóban mindig is ilyen lüke volt?
2020. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miota abbahagyta a fulmkritikat, meg a minden almod meg egy-ket luxifeli videó vicces volt, de ennyi.
2020. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jóval régebben mint két év. Egészen a ki mit tube-tól kezdődött.
2020. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!