Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Taron Egerton meleg?

Szerintetek Taron Egerton meleg?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint meleg, én nem tudom mit gondoljak már. Elég hitelesen játszotta Elton John-t a Rocketman c. Filmben... xd És régebben volt egy-két fura posztja instán egy sráccal (Aki nem Richard Madden volt) Tudom hogy van barátnője.. Vagyis nemrégiben szakítottak aztán hirtelen most megint összeálltak, nem tudom mi van köztük, de nekem egy kicsit fura.. xd (Azt ne felejtsétek el hogy Freddie Mercury is meleg volt, és mégis volt egy ideig barátnője. Elton John pedig még házasságot is kötött egy nővel.. Nos nem tartott sokáig. NYILVÁN.)


TI MIT GONDOLTOK? 💁



2020. aug. 22. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
2020. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Btw richard madden viszont tuti bi. Nagyon szereti a twinkeket maga körül 😂😂 Aaron szerintem csak nem híve a toxic mascnak ezért érzi jól magát pasik között is
2020. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
I meant taron sry 😂😂
2020. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Mint a cserépkályha
2022. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy b*zi.
2023. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!