Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan ered ez a pletyka,...

Honnan ered ez a pletyka, hogy Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés
Direkt nem a politikánál kérdezem, de lehet, hogy átpakolják a kérdésem. Nem szeretném, h a politikai meggyőződés függvényében jönnének a válaszok, meg én sem azért teszem fel, hogy csúfolódjak vagy utálkozzak. Csak azért, mert már itt is meg máshol is (kommentekben) olvastam, hogy az emberek ezt tényszerűen kijelentették, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e alapja, vagy csak mindenki tényszerűen kijelet egy pletykát. Mert ha bárki visszakérdezett, mindig jöttek a "nézmármeghogynézki" jellegű magyarázatok, de ez azért szerintem édeskevés.

2020. jún. 14. 01:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
19%

Valamelyik "jóindulatú", primitív hülyétől, mert jó dolgában nem tud mit kitalálni.


"Arról, hogy az édesapjáról kialakult képe változott-e megtérése óta, Orbán Gáspár azt mondta, példaképe volt előtte és utána is, de teljesen máshogy, most például az apaságban az, mert nagyon jó apa."


Mit akarsz ennél többet?

Gyűlölik Orbánt, hát a fiát is gyűlölik. Orbán normálisan gondolkodik a természet törvényeiről, hát nagyon szeretnék, ha a fia homoszexuális lenne.


De nem az.


aztán meg a "hogy néz ki", mire is vonatkozik?

A kamasz fiúk között elég sok a vékony dongájú, csak később férfiasodnak.

Orbán Gáspár férfivá érett, elegáns.

De ha valakinek az okoz örömet, hogy O. Gáspár homoszexuális, úgysem fogod meggyőzni.

Nem mellesleg, éppen azok rágalmazzák előszeretettel, akik amúgy

szivárványos zászlót lobogtatnak az ablakukban, és őrjöngenek,

ha azt olvassák, hogy "a házasság egy férfi és egy nő szövetsége a család alapításra".

Ugyanazok cigányozzák és zsidózzák Orbánt, akik harsogva rasszistázzák

azokat, akik a természet törvényeit tekintik, ezért konzervatív értékeket vallanak.

Nem érdemes ilyen emberekkel vitatkozni.

2020. jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
18%

1-es vagyok.

Ebben az interjúban kép is van.

Nagyon jóképű, magas, helyes fiatalember.

Az apja is ilyen alkat volt fiatalon.

A miniszterelnökséggel járó életforma, a mozgáshiány, az rengeteg ülés,

az itt-ott, rendszertelen étkezés, a folyamatos készenlét következménye az elhízás.

Orbán Gáspár amúgy az anyjára hasonlít, és Lévai Anikó sem egy vaskos asszony. De a képen is látszik, hogy "emberesedik".


Egyébként pletykáltak már róluk mindenféle aljasságot, amit nagyon szerettek volna, ha igaz lenne. Hogy Orbán Ausztriában volt ideggyógyászati kezelésen, hogy veri a feleségét, hogy iskolába menet útközben elhagyta a lányát. Ezek primitív, ostoba pletykák. Csak buta emberek nyelik le.

Ugyanakkor az nem zavarta az ilyen pletykák kitalálóit, hogy a milliárdos Gyurcsány előző házasságból való fia csokit lopott a közértben, hogy Gyurcsány zsidóktól rekvirált villában él, és az sem, hogy full alkoholista, és nem mellesleg 2010-ig sikerült tönkretennie, csődbe vinnie az országot. És most is azon mesterkedik, hogy lehetősége legyen rá.

A 2006-os terrorról nem is beszélve.

2020. jún. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok homofób, Orbán Gáspárral sincs alapon bajom, legalábbis nem amiatt hogy a fiúkat vagy lányokat szereti, max amiatt hogy az apja tönkretette az országot, de az apa bűne ugye nem szállhat automatikusan a fiúra.

Viszont bármiféle rosszindulat nélkül, a melegeknek van egy jellegzetes mozgáskultúrája, beszédstílusa, öltözködése, és Gáspár viselkedése, kinézete eléggé hajaz erre a "stílusra" úgymond. Ettől még persze lehet hogy nem meleg csak mondjuk hipszter, de az is beszédes hogy a miniszterelnök fiának nincs pl. barátnője (legalábbis nem tudunk róla hogy lenne neki), holott a leggazdagabb család az országban, az ilyen férfiaknak akkor jut legalább 20 aranyásó nő minden ujjára, ha maga Quasimodo az illető.

Egyébként mint mondtam semmi gondom a melegekkel, így nem is értem miért lenne baj ha Orbán Gáspár meleg lenne. Kit zavarna ez? Mitől lenne ő rosszabb vagy jobb ember ezáltal? Magánügye. Azt viszont el tudom képzelni hogy tényleg az de nem meri felvállalni, vagy esetleg meg van neki tiltva hogy felvállalja, mert ugyebár az apja és annak pártja nyíltan homofób (meg rasszista), konzervatív keresztény (papíron), elég nagy közdöbbenet tárgya lenne h kiderülne hogy pont Orbán fia meleg aki tűzzel vassal üldözi a nem heteroszexuális, fejenként 20 gyereket gyártó embereket...

2020. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Az első válaszolót némileg elfogultnak érzem, de ebben a részben nagyon igaza van:


"Nem mellesleg, éppen azok rágalmazzák előszeretettel, akik amúgy szivárványos zászlót lobogtatnak az ablakukban, és őrjöngenek,

ha azt olvassák, hogy "a házasság egy férfi és egy nő szövetsége a család alapításra". Ugyanazok cigányozzák és zsidózzák Orbánt, akik harsogva rasszistázzák (..)" - A végével már nem értek egyet, úgyhogy azt nem idéztem.


Nincs bajom a melegekkel, a kérdést azért tettem fel, amit a 15:18-as válaszoló írt, hogy azért egy ilyen politikus gyereke esetében ez valóban érdekes fordulat. És épp emiatt kezdtem el gyanakodni, hogy talán csak úgy mondják az emberek.


Lehet, hogy lányos, én csak egyszer hallottam megszólalni valahol, és megmondom őszintén, nem tűnt lányosnak. Legalábbis az én megítélésem szerint, de mondjuk összesen hallottam tőle kb. 4 mondatot. Az hogy nincs barátnője... értem, amit mondasz, lehet, hogy igazad is van, csak olvastam néhány kommentet, és megmondom őszintén, kicsit viccesek voltak. PÉldául csomóan írták egy 444-es cikk alatt, hogy még sose látták barátnővel, de ezt kábé úgy mondták, mintha minimum a szomszédban lakna, vagy személyesen ismernék. Márint lehet, hogy én nem követem eléggé a híreket, de Orbán Ráhelről is csak akkor tudtam meg, hogy van párja, amikor már feleségül ment hozzá. Meg jöttek mindenféle sztorik, a végén már ott tartottak, hogy ezért menekült el Afrikába, meg ilyenek... De igazából senki nem mondta meg, hogy ezt honnan is vették. Persze lehet mondani, hogy ez az ő magánügye, meg mi közöm hozzá, jogos is, engem inkább az a része érdekel, hogy hogy terjed el egy pletyka. Mármint ezt nagyon érdekesnek találom, mindegy, mi a pletyka maga, de hogy terjed el valakiről valami, vagy mi az a pont, amikor valamit biztosra vesznek.

2020. jún. 14. 16:02
 5/56 A kérdező kommentje:
2-es válaszhoz: "Nagyon jóképű, magas, helyes fiatalember." Ez, meg a folytatás nem egészen értem, hogy jön ide.
2020. jún. 14. 16:08
 6/56 anonim ***** válasza:
68%
Nem pletyka!
2020. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. jún. 14. 16:39
 8/56 anonim ***** válasza:
44%

"Viszont bármiféle rosszindulat nélkül, a melegeknek van egy jellegzetes mozgáskultúrája, beszédstílusa, öltözködése"


A melegeknek nincs ilyenje. Ez szimpla sztereotípia, amit az ostoba filmek sugallnak. Engem egyszer meg akartak verni, mondván, hogy meleg vagyok, mert uszkár kutyám volt. MERT USZKÁR KUTYÁM VOLT! Később láttam a Zsaroló zsaruk című egyébként remek filmet, amiben az egyik meleg szereplőnek uszkárja volt. Na, az én hőseim is feltehetően innen vették azt az ostoba sztereotípiát, hogy akinek uszkárja/pincsije/stb. van, az biztosan meleg. Pedig több csajt szögeltem eddigi negyven évem alatt le, mint azok hárman együttvéve, akik meg akartak verni.


Visszatérve az eredeti felvetésre. Nekem rengeteg meleg barátom van (Hármas válaszadó, gyanítom, hogy neked egy sincs.), mindenféle van köztük, és van köztük olyan is, hogy ha ezer éven keresztül figyelnéd, akkor sem jönnél rá, hogy meleg. Meg tudod hány olyan férfit ismerek, aki eszméletlenül feminin, pedig életében nem volt férfival, és olyan csajai vannak, amilyenekről te csak álmodsz?!?


Egyetlen szinte csalhatatlan ismérve van annak, hogy egy férfi meleg. Hogy nincs neki csaja. Mint a kérdésben szereplő fiatalember esetében.

2020. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat, kiegészítem:


"Egyetlen szinte csalhatatlan ismérve van annak, hogy egy férfi meleg. Hogy nincs neki csaja, és nem is mutat érdeklődést a nők iránt."

2020. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Na, igen, a kiegészítés kellett hozzá. Köszi a korrekt választ. Csak ez kicsit belemagyarázás szagú, mert nyilván nem ismerjük őt, hogy tudjuk, mi után mutat érdeklődést. Nekem kicsit olyan ez, hogy mindneki tudni vél valamit, amit igazából nem tudhat. A sztereotípiákban igazad van, nekem is vannak meleg barátaim, van köztük lányos is, meg férfias is.
2020. jún. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!