Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért meleg minden híresség?...

Miért meleg minden híresség? De most komolyan! Meg minden helyes pasi!

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem értem... Szóljatok le miatta, de egy nagyon kicsit nekem bejön a Szökés főszereplője. De amikor megtuttam, hogy meleg padlótfogtam.


Ugyanez Adam Lamberttel! Először a Whataya Want from me c. klippjét láttam, és ott annyira nem néz ki bu.zisan. De amikor megláttam a képeket, meg minden és ááááá!


2010. aug. 5. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez a divat.
2010. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

azért van ez,mert a meleg férfiak többet adnak magukra mint a heterok.

de szerencsére léteznek metro szexuálisak akik heterok,de szeretnek foglalkozni magukkal[pl.Cristiano Ronaldo,Justin Bieber...]

2010. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert a hetero pasik legtöbbje nem akarja mutogatni magát, ezért nem áll színésznek. Nem leszólni akarom ezzel őket, hisz nekem is hetero férjem van:):) De ez az igazság.
2010. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért tűnnek soknak a meleg hírességek mert híresek.:) Ennyi. Ismertek és így tudjuk róluk hogy melegek. Ugyanezzel az erővel lehet meleg a szomszéd srác,vagy a magyartanárod,vagy akármelyik osztálytársad,vagy minden második ember az utcán,csak azokról nem tudod hogy azok.:)

Amúgy meg szerintem a legtöbb meleg pasi rendelkezik művészi hajlamokkal.

Adam Lambert-ről pedig annyit írnék hogy imádom.:D

2010. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát igen király viktor,sp,ronaldo,justin bieber,a no thanx,az afc,fekete dávid,brasch bence....
2010. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:28: A No thanx szerintem nem az. AFC se. Brash Bence se. Azért ne fogjuk rá mindenkire!


(És az előbb felsoroltakat nem kedvelem)

2010. aug. 8. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"hát igen király viktor,sp,ronaldo,justin bieber,a no thanx,az afc,fekete dávid,brasch bence...."


Ezek közül egyik sem...És nem is a kérdésre válaszoltál! Gratulálok!

2010. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
11:17 annyira te sem! xD De mindegy.
2010. aug. 9. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Fekete Davidnak van felesege:)) Hogy a jo egbe lenne meleg??:) Enis sokat gondolkozom azon h miert meleg egy jo par helyes enekes..de nm tudok valaszt adni a kerdesedre:-??
2010. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Embeeer válasza:
Nem csak a hírességek melegek ! A kérdés rosszul van feltéve.. A legtöbb meleg pasi helyes. Bár van amelyik már eltúlozza, s az már kevésbé vonzóbb, de amikor egy izmos sexy pasi jön veled szembe, fürdőgatyában , s örülsz, hogy jajj mingyárt ideér, erre a melletted álló pasit smárolja le akkor koppansz igazán :D:D:D
2011. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!