Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is gáz lett a...

Szerintetek is gáz lett a Black Pink és Selena Gomez zenéje?

Figyelt kérdés
Szeretem mindkettőjüket, de a közös zenéjük szerintem hihetetlenül mellé lett lőve. Egy hétig kb. tök felhájpolták, aztán nem is lett valami nagy durranás. Nekem nagyon unalmas volt, és semmi érdekes nem volt benne, csak ilyen sablon dallamok, ami majdnem az összes másik zenében is benne van. Két ilyen ikonikus előadó EZERSZER jobbat tudott volna csinálni, nem???

2020. aug. 28. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindig is az volt!
2020. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó oké, rosszul tettem fel a kérdést, de aki elolvassa a szöveget, az tudja, hogy a legutóbbi közös zenéjükre gondolok. xD
2020. aug. 28. 15:30
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem,hogy Selenának mi a szerepe,nem is illik oda és nagyon semmit se ad a zenéhez.

Nekem se tetszett.

2020. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Selena sokkal többre képes. A black pink pedig már nem is kpop stílusú
2020. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem tetszett az első hallgatáskor, most már úgy vagyok vele, hogy nem rossz, mondjuk takarítás közben szívesen hallgatom, de nem lesz a kedvencem. 😅 Egyébként én is csalódott voltam, nagyon meg volt tőle mindenki őrülve, hogy omg Selpink is comming... Hát azért picit többet vártam ettől.

De egyébként tényleg, ilyen sablonos ez, rengeteg hasonló dalt hallottam már.

2020. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
87%
Maga a klip tetszett, de a zene egyáltalán nem. Sem a dallama, sem a szövege nem jó. Nagyon tucat, semmit mondó és szerintem egyáltalán nem fülbemászó. Amekkora marketing volt körülötte, akkora csalódás lett.
2020. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a Blackpinket, de ez most nagyon nem jött be. A dalszövegnek konkrétan semmi értelme, maga a zene egész hallgatható, viszont ennél sokkal, de sokkal jobb számaik is vannak. A klip sem tetszik igazán nekem túl cuki, rózsaszín. Én inkább az erős, nőies koncepciójú klipjeiket kedvelem.

Bizonyára majd jönnek a hardcore Blink-ek beoltani, de szerintem attól, hogy szeretsz egy bandát, még nem baj, ha nem tetszik minden amit csinálnak és nyugodtan lehet kritikát megfogalmazni.

2020. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon nagy cslódás volt. Selena csak azért volt benne h benne legyen. Ha nem lett volna benne azt sem veszem észre. A zene nagyon nulla. Még egy füllbemászó, dallamos refrénje sincs. Semmi köze a számnak a Blackpinkhez. Ezért nem szeretem ezt az amcsi collab baromságot. Tökre nem illik össze a két előadó.

Nagyon érződik h amcsi piacra készült. Kicsit úgy érzem h mindenki más le van sz*rva. Amúgy imádom a Blackpinket és Selenával sincs semmi bajom, de ezt most miért kell? Most komolyan.

2020. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezért mondom, hallgassatok inkább Twice-ot! :)
2020. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Most sokan mondjátok hogy nem kpop. Hát meg ne haragudjatok army is vagyok, de a BTS comebackje ezerszer amcsisabb volt. Nekem tetszett! :) Könyörgöm ne szavazzatok le a véleményem miatt! Peace and love! Az armyk viselkedése viszont felháborító volt, de volt ott mindenféle fandom once, igot, exol stb. :(
2020. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!