Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem felháborító...

Csak szerintem felháborító Dancsó új videója?

Figyelt kérdés
Megjelenik egy értelmes ember,és ott ahol csak tudják bántják. Kijavíttat egy helyesírási hibát, ami tulajdon képpen Mo. "teljesítményét" mutatja be. Kérvényezte az utak minőségén való javítást,hogy ne legyen kátyús vagy hogy látszódjon a zebra. Őszintén biztos,hogy sokan húzták már fel magukat ilyeneken. Mi ebben a ciki? Mi ez a gondolkodás?

2020. szept. 4. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Pont tegnap iratkoztam le róla, már elég volt belőle. Ha ugyanígy tettél volna, most megspóroltad volna a felesleges felháborodást, és nem is láttad volna a mai videóját. Űrt maga után hagyni már nem tud, hiszen évek óta értékelhetetlen amit csinál.
2020. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szegény már nem tudja miről csináljon videót. Már nagyon régóta nem nézem, saját ötletei már rég nincsenek, nem vicces és nem is értelmes amit csinál.
2020. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá feliratkozva,csak folyamatosan küldi az értesítést a youtube. Amúgy nem felesleges a felháborodás,mert ha csak Dancsóval egyetértő kommentek érkeznek,akkor tulajdonképpen megástuk a gyerek sírját.Elég fájdalmas lehet neki,hogy még a szülei is cikizik. Pár egyetértő komment sokat segíthet.
2020. szept. 4. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
petikém, autistákat nem figurázunk ki, ez már bőven szint alatt van báttya
2020. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon alja dolog volt egy 14 éves gyereket oltogatnia Dancsónak az egész ország előtt, csak azért, mert más érdekli őt mint a korabelieket. Ami még ennél is borzasztóbb, hogy az emberek még egyet is értenek vele, tessék csak elolvasni a kommenteket. Sajnos, ha valaki már egy kicsit is eltér az átlagtól - más érdeklődési kör - akkor azt kiközösítik és lenézik. Mondjuk én 14 évesen nem tértem el ennyire az átlagtól, de sosem bírtam azt elnézni, amikor valaki céltáblába kerül azért, mert egy kicsit más mint a többiek. Nem tudom melyik bolygón él az, aki azt kommenteli, hogy meg kellene verni ezt a gyereket meg ilyenek, de biztosan nem a Föld nevűn. Amúgy én sem vagyok feliratkozva, a youtube ajánlotta be a videót.
2020. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Teljes mértékben egyetértek!
2020. szept. 4. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudom melyik bolygón él az, aki azt kommenteli, hogy meg kellene verni ezt a gyereket meg ilyenek"

Itt a Földön, méghozzá a saját korosztálya ír ilyet, mert mindenkit bántani kell, lenézni, kiközösíteni és a hierarchia legaljáig rugdosni, aki nem az aktuális trendek szerint viselkedik. Tipikus generációs nyomás. Dancsót eleve alig néznek 14 év felett, maximum néhány régi rajongó tart még ki.

2020. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Én rég röhögtem ilyen jót Dancsó videón :D. Így belegondolva tényleg gáz dolog volt elővenni egy gyereket, de számomra nagyon cringe volt a kisfiú eredetileg is. Eleve annak a riportnak el sem szabadott volna készülnie :D.
2020. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

"Eleve annak a riportnak el sem szabadott volna készülnie :D"

Mert szembesített vele, hogy egy 14 évesnek magasabb az IQ-ja mint neked? Lehet, hogy Young Sheldon számodra "cringe", de pár év múlva többet fog letenni az asztalra mint te vagy Dancsó.

2020. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, de divatos lett nyomni ezt a PC-séget minden áron. Nem kedvelem alapból Dancsót, de kismillió gyereket szétszekált már videóban, azon miért nem volt ekkora felháborodás? A kiscsávó IQ-ja pedig nem hiszem, hogy magasabb, mint egy átlag elit gimisé, aki brillírozik a suliban és már 9.-ben tudja, hogy melyik egyetemre megy. Legalábbis a riportban semmit nem tett, ami magas IQ-ra vallana azon kívül, hogy tud helyesen írni, kötekedik és nyelvtannácit játszik. Más az érdeklődése, mint a többi tizenévesnek, amiért respect, de ettől nem lesz szentebb, sem okosabb a többieknél.
2020. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!