Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem felháborító...

Csak szerintem felháborító Dancsó új videója?

Figyelt kérdés
Megjelenik egy értelmes ember,és ott ahol csak tudják bántják. Kijavíttat egy helyesírási hibát, ami tulajdon képpen Mo. "teljesítményét" mutatja be. Kérvényezte az utak minőségén való javítást,hogy ne legyen kátyús vagy hogy látszódjon a zebra. Őszintén biztos,hogy sokan húzták már fel magukat ilyeneken. Mi ebben a ciki? Mi ez a gondolkodás?

2020. szept. 4. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok, azt még le szerettem volna írni, hogy Dancsó piszkált már a videóiban több magatehetetlen, látszólag valami fogyatékkal vagy mentális betegséggel küzdő embert, vagy kiszolgáltatott, butuska gyerekeket. Őket jobban sajnálom emiatt, mint a szuperintelligens tinit, mert a szuperintelligens tininek lehetne annyi agya, hogy végiggondolja a következményeit annak, amit nyilvánosan mond vagy tesz.
2020. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Cancel kultúra van, bármi ami megüti néhány érzékeny ember lelkét, hangos hadjárat indul a forrás kiiktatására, ami gerjeszti önmagát egy ideig, majd elül. Addig viszont mindenki ütni akarja a vasat és hírértéket csinálni neki, hátha ő is kap egy kis nézettséget vele. Ezzel nem védeni akarom Dancsót, mert nem ártatlan. Évek óta érik már, hogy komolyan odamondják neki, hogy rossz az amit csinál. Viszont a mostani dolognak sem lesz semmi következménye, mert nézettséget nem vesztett, ahogy feliratkozókat sem, a mainstream figyelem pedig még több reklámot csinált neki.


Ezek a hangzatos felháborodások semmire nem jók. Ha valami nem tetszik, akkor nem kell többet nézni, el kell fordulni az alkotótól. De jól megmondani a magadét a neten, majd ugyanúgy nézni tovább nekem egy álszent dolog.

2020. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 csak nem a Tóthgabi-jelenségre gondolsz? 😂 Számomra Dancsónál is rosszabbak azok, akik a szapulásán keresztül akarnak maguknak 5 perc hírnevet. Következő bulvár cikk pedig: Tóth Gabi jól odamondta Dancsónak

/Schorbinorbinak/ mindenkinek :D

Nem csak rá gondolok, hanem mindenkire, akire a 12-es válaszoló utalt. Egy botrányos alkotáson, keresztül akarnak porondra kerülni, és a botrányos alkotás készítője sem megy a süllyesztőbe ezáltal.

2020. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy k*rvára unom én is, hogy mindenki mindenen megsértődik, és odavész az alkotói szabadság teljesen. Dancsóért nem lenne kár, most ezt úgy általában mondom.
2020. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!