Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Markó Rebeka hogy képes 22-23...

Markó Rebeka hogy képes 22-23 évesen a "ráncairól" beszélni és azokat folyamatosan botoxoltatni?

Figyelt kérdés

Milyen példát mutat ezzel szerintetek? Én teljesen ki vagyok ezen borulva, mostantól a 20 év körüliek is a mimikai """ráncaikat""" akarják majd az ilyen influenszerek tevékenysége miatt? Szerintem nagyon rossz az irány. A szájfeltöltés más téma, azt is feleslegesnek és károsnak tartom, de ezek a ráncocskák... Aki nem tudná ki az, belinkelem ide a videóját, ezen kívül volt egy előző is neki pár hónappal ezelőttről.

https://www.youtube.com/watch?v=MxBRYdgucHA


2020. szept. 5. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi értelmeset lehet erre mondani? Mindenféle ember van, nem is ő a legrosszabb, meg nem is a legjobb. Egy megoldás van, ami egyébként nem megoldás, mert a jelenség nem fog megszűnni, mindig újratermelődnek az emberek, de ne nézd, ennyi, tedd meg ezt MAGADÉRT. Én is megnéztem néhány videóját (youtube ajánlotta, soha nem hallottam róla) meg a fiúja videóit kíváncsiságból, de számomra nincs bennük tartalom, így nem nézem őket.
2020. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
O maga is fogyatékos meg hát a reklám.
2020. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként tényleg, lehet kapott ingyen ilyen ránctalanító, hidratáló krémeket promózásért cserébe. (Mondom ezt úgy,hogy nem néztem meg a linkelt videót, fogalmam sincs, mi van benne, de talán jobb is így.)
2020. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, ezek nem szponzorált videók, azt fel kéne tüntetnie.
2020. szept. 6. 02:35
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó, de ha nem foglalkozik sminkeléssel meg ilyen kencékkel a csatornáján, akkor nem is fog kapni felkérést meg ingyen terméket.
2020. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Unalmában nem tudja már, hogy milyen videókat töltsön fel. Az egész csaj olyan mesterkélt, semmi hitelesség nincs a mondandójában 😀
2020. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kis tizenévesek számára káros maximum, én a 24 éves vén, ráncos fejemmel max jót röhögök az ilyenen :D. Saját döntése egyébként, hogy mit csináltat meg magán, nem leszólni akarom. De imádom a fiatal csajok hatalmas problémáit az “érett” öreg bőrükkel 😂, a “szottyadt” testükkel. A mostani tizenéveseket egyébként még egy fokkal jobban sajnálom, mint anno saját magamat. Nekünk anno maximum a pattanásmentes bőr, vasalt haj, szemcerka meg a szőrtelenítés volt az “elvárás”. Most meg egyre csak tornyosulnak. Ezek az ún. Influencerek meg csak adják alájuk a lovat.
2020. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 27 éves leszek nemsokára, és megdöbbentő amit látok... Pedig nem tartom magam túl öregnek.
2020. szept. 7. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Atmegy ilyen full plasztik barbiba
2021. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon úgy tűnik, hogy az az irány...
2021. ápr. 30. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!