Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Lékai-Kiss...

Mi a véleményetek Lékai-Kiss Ramóna váltásáról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról hogy 17 év után Lékai-Kiss Ramóna elmegy az RTL-től a TV2-höz? Szerintetek mi állhat a döntés háttérben? Szerintem vagy a pénz vagy az hogy változást akart vagy az hogy az RTL nem tudott neki munkát adni. És amúgy én személy szerint nem örülök a váltanak mert én szeretem Ramónát, szerintem jó műsorvezető.

2020. szept. 14. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Money money money
2020. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Műsort vezetni ment. Ez nem az jelenti, hogy nem fog még rtl-en is szerepelni.
2020. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarom megbántani sem Ramónát, sem a rajongóit, de azért azt szerintem mindenki érezte, hogy nem az a tehetség, akiért olyan túl nagy csata dúlt a két tv társaság között. A TV2 részéről a fő motiváció nem az lehetett, hogy "Rami nálunk legyen", hanem hogy "ne legyen a konkurenciánál". Nem lennék meglepve, ha a kezdeti "minden lehetséges műsorban szerepeltetjük, mert hírértéke van" dolog lecsengése után már nem nagyon kapna komolyabb lehetőségeket. Ő az RTL-en Ördög Nóra pótlása volt, a TV2-nél viszont pár éve ott az eredeti is, aki szintén "új kihívásokra" hivatkozva hagyta ott anno az RTL Klubot, hogy aztán ugyanazt csinálja a TV2-nél, csak nyilván több pénzért.
2020. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem lenne X faktor, akkor mindegy lenne, hogy melyik csatornán van a Kiss Ramóna meg az Ördög Nóra. Az a bajom, hogy férfi fogja vezetni az X faktort (az Istenes Bence és a Miller Dávid férfiak). Ahhoz nem kell X faktor, hogy fiút lássak. Egyrészt nézhetek a tükörbe is, másrészt lányoknak is van nadrágjuk. Remélem, hogy idén vagy egy lány fogja megnyerni az X faktort, vagy egy olyan együttes, melyben legalább egy nő van.
2021. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!