Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik női kpop...

Szerintetek melyik női kpop idol leszbikus/biszexuális?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Elég faragatlan mások szexuális orientációját tippelgetni, latolgatni... mondom ezt rajongóként, ÉS egy biszexuális nőként. Mindenkinek a magánügye (nyilván nem hozták még nyilvánosságra ergo nem akarják, hogy mások tudják), még a sztároknak is.
2020. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Kettes, vannak akik nyilvánosságra hozták. Nézd meg az első linket, ők felvállalták magukat. 🙄🙄
2020. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3, a kérdés viszont így szól: "szerintetek". A kérdező nem azt kérdezte, hogy "tudnátok mondani LGBTQ+ idolokat?" , mert akkor az #1-es linkje totál korrekt lenne. Nem, a kérdezőt valószínűleg a pletyka és a dráma érdekli.
2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként én is felvállalom, hogy biszex vagyok és volt már barátnőm is, viszont nem akarnám, hogy mások csámcsogjanak rajtam, mert semmi közük hozzá. Ezek a kérdések gyakoriak itt, tipikus pletyiterjesztőnek szánják őket...
2020. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszban megtudod nézni melyek azok akik nyilvánosságra hozták. Azon kivül én nem fogok tippelgetni. A szexualitás nem egy olyan dolog amit csak úgy rádobsz egy emberre,mert szerinted ő úgy viselkedik.

Mostmár nemis lány bandáknál,de fiú bandáknál nagyon megy ez a téma,hogy a rajongók feltételezik egy tag szexualitását. Légyszi mi ezt nem csináljuk.

2020. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Nyílt titok, hogy minden nő, amelyik nem leszbikus, az biszexuális. Valaki bevallja, valaki nem.
2020. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Igazság szerint nem mindegy? Változik vmit a zenéje attól mert bisex vagy leszbi?

Egyébként meg senki nem tudhatja mert van h azert mondja magáról h az (vagy mondatja vele a cége) hogy foglalkozzon vele a sajtó. Innentől csak tippelgetni lehet.

2020. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
71%
hát a hetes válaszoló egy hülye
2020. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!