Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetnek ilyen elképesztő...

Hogy lehetnek ilyen elképesztően népszerű a BTS zenekar mikor igy néznek ki? hihetetlen

Figyelt kérdés

#banda #BTS #hajaismilyen #nogynézmánki
2020. okt. 2. 20:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"mikor igy néznek ki"

mert hogy néznek ki? emberek, és nagy valószínűséggel szebbek mint te, probléma?

már unom hogy folyton az emberek szájába kell rágni azt, hogy más a kultúra,az ideál stb plusz hidd el rengeteg nőnek (lánynak) bejönnek az olyan férfiak akiken nincs túlzásba véve az arc szőr/borosta/test szőr és ezzel semmi baj nincs.

2020. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

olyan a haja mint nagyanyámnak

[link]

2020. okt. 12. 21:05
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem is olyan a hajam,mint a nagymamádnak :c xD
2020. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért kell vitát uszítani.

Ez egy tipikusan olyan kérdés, amit csak azért tesz fel valaki, mert unatkozik. Senki sem veszi észre hogy konkrétan erre normális választ nem lehet adni? Kábé együtt lehet vele érteni, vagy nem...

De pontosan szerintem még a kérdező sem tudja, miért fikázza őket. Ha nem tetszik, akkor miért foglalkozol velük? Nem muszáj...

Én ugyan fan nem vagyok, de rühellem ha valakit/valakiket ok nélkül fikáznak. Ez most úgy komolyan... mire jó? Neked nem tetszik... elfogadtuk... de mi az, hogy ahogy kinéznek? A világban az a jó, hogy mindenki másmilyen. Nem vagyunk egyformák.

Plusz... szerintem nem a kinézet miatt kellene egy bandát/előadót szeretni, hanem a számaik miatt...


Köszönöm, ha eddig végigolvastad!

2020. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
végig olvastam, liberális vagyok, elfogadom és köszönöm.
2020. okt. 22. 22:10
 26/26 anonim válasza:
khm:.youtube.com/watch?v=8ymdHGrOSQE
2020. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!