Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » K Pollát milyennek találjátok?

K Pollát milyennek találjátok?

Figyelt kérdés
Személyiségre.

2020. okt. 16. 12:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Annyi a skillje, hogy szép, de elfelejti az összes ilyen liba, hogy ez múlandó. Még most kellene összeszednie egy jó gazdag ipsét, ahogy ezek szokták, mert saját tehetségből, szorgalomból, tudásból nem fognak boldogulni.
2020. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

na megvan:D


[link]

2020. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Elég kellemetlen lehetett neki. Szerintem annyira nem vicces.
2020. okt. 24. 12:12
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
pont azért jó:D
2020. okt. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elég buta.
2020. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%
Polla jólelkű, intelligens, humoros lány. Jelenleg egyetem mellett vezeti a YT csatornáit. Nem beképzelt, csak az mond róla ilyet, aki nem ismeri. Engem pont az fog meg, hogy nagyon intelligens és gyönyörű. A videói egyre komolyabb témákat kezdenek érinteni. Nagyon bírom, ahogy humoros formában tálal edukációs videót a tinik számára. Ebből is látszik, mennyie helyén van az esze, tudja, hogy fogja meg a közönséget és hogy magyarázzon el dolgokat. Több éve követem és látszódik, hogy egyre érettebb. Ami nagyon fontos: természetes és nem a plasztikázásra hívja fel a figyelmet, hanem felszólal az iskolai bántalmazások ellen... stb.
2020. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ahogy Polla egyre jobban idősödik, sokkal jobb, szórakoztatóbb és komolyabb tartalmakat gyárt YouTube-ra. Nekem se volt szimpatikus néhány évvel ezelőtt, de mostanra már megkedveltem őt és a munkásságát is.
2021. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Elég egyszerű lány, elhitte magáról, hogy celeb lehet popsimutogatással, mert látta, hogy sok amerikai, ausztrál lány ebből jól megél. És igaza is lett, sok youtube feliratkozója van már, ennyi kell a sikerhez, popsiedzésről videót csinálni és jön a kattintás.

Beszélni nem nagyon tud, elég amatőr, mintha az alsó állkapcsa nem mozogna rendesen. Szájzáras.

Magyarországon világhírű, amúgy közepesen semmilyen. Ezernyi hasonló van az instagtamon, youtube-on.

2021. febr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%
Normális,többnyire olyan,mint a többi youtuber
2021. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
14%
Akik pozitív véleményt írtak Polláról, azok miért lettek lepontozva? XD
2021. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!