Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » K Pollát milyennek találjátok?

K Pollát milyennek találjátok?

Figyelt kérdés
Személyiségre.

2020. okt. 16. 12:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%

Én először egy olyan videót láttam vele amiben az anyukája is szerepelt. Talán valami kinti padnál ültek. Az anyukája nagyon szimpi volt akkor, de igazából csak pusholta a lányát meg fényezte. Amivel amúgy nincs is baj, végülis a lánya. Nekem akkor nagyon úgy tünt hogy beutál gazdagok lehetnek és volt egy olyan érzésem hogy ő mennyivel előrébb van az életben, mennyivel jobb élete lehet stb. A csajszit pedig tök szépnek láttam. Utána még néztem 1-2 videóját, majd kb egy fél évig-évig nem. Aztán kidobta az insta és elszörnyedtem, hogy mi az a test 😅 számomra nem szexi, se nem formás vagy kellően izmos hanem undorító. Főleg a fenekére értem ezt. Arról nem is beszélve, hogy minden képén csak a fenekét és hasát mutogatta. Aztán láttam a pólus centerben élőben. Mégnagyobb csalódás!!! Platformos csúnya szandál volt rajta hosszú farmergatyával. A szandálban nem tudott menni, tudjátok így nem nyújtotta ki rendesen a térdét járás közben, és olyan csámpás volt hogy nem hittem el, azthittem poénkodik a járásával de nem. Ezután eszembejutottak a videói és ránéztem. Tok gagyiság volt az egész, szamomra a trash kategória a csaj már.


23/L nem, nem irigy vagyok.

2021. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
10%
#21 iligy
2021. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Lustatának
2021. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
Nekem különösebb problémám nincs vele. Jó gyereknek találom.🙂
2022. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#23 iligy
2022. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%
jó csaj én szanaszét kurnán és ar arcára élveznék
2022. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23%
Meg lehetne fitymantani.
2022. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#26/27 iligy
2022. okt. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!