Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnám egyértelművé...

Hogyan tudnám egyértelművé tenni a rajongóim számára, hogy sem mint énekes, sem mint civil ember nem foglalkozom a politikával és a rajongó oldalam is teljes mértékben politika mentes?

Figyelt kérdés

Tegnap egy rendkívül kellemetlen szituáció ért. Mivel október 23-dika volt, ezért rengeteg rajongóm azt várta volna el tőlem, hogy az ünnep kapcsán tegyek közzé minimum egy bejegyzést, vagy megemlékező fényképet, bármit. Viszont az én művészeti oldalam (énekes vagyok) és civil profilom is teljes mértékben politika mentes! Nekem a Facebook-on 43 ezer rajongóm van és sokan fel voltak háborodva, hogy ugyan miért nem írtam ki semmit az ünnep kapcsán, mikor sokan mások megtették!


Szeretném tisztázni, hogy engem a lehető legmélyebben taszít a politika, mint téma. Soha életemben nem mentem el szavazni és nem is szeretnék sohasem elmenni szavazni. A civil profilom és rajongói oldalam ugyanúgy politika mentes! Ráadásképpen, semmiféle más ünnepet nem szoktam ünnepelni sem a rajongói, sem a civil oldalamon! (Tehát nincs karácsony, húsvét, születésnapi ünneplés, szilveszter, vagy bármi ilyesmi.) Pont azért, mert én nagyon figyelek az imidzsemre, hogy SEMMI olyan ne legyen ott, ami nem az éneklésemmel kapcsolatos. Még arra is nagyon figyelek, hogy túlságosan magánéleti dolog ne kerülhessen fel!


A rajongói oldalam szabályzatában és ismertetőjében DIREKT le van írva, hogy sem a rajongói oldalam, sem a civil profilom NEM politizál és hogy ez egy művészeti oldal, nem politikai hírcsárda.


Szeretném kihangsúlyozni, hogy teljes mértékben tiszteletben tartom, ha valakit érdekel a politika! Ez mindenkinek a magánéleti döntése, hogy foglalkozik-e vele, szíve joga! Mindenki maga dönti el, hogy szeretne-e elmenni szavazni, vagy sem! Én személy szerint nem foglalkozom a politikával és a lehető legtávolabb áll tőlem a dolog, még szavazni sem voltam soha életemben és nem is szeretnék elmenni sem.


Ennek ellenére, ma reggel mikor felkeltem (és tegnap késő este) tömegével kaptam az olyan dühös leveleket, hogy "Miért nem tettél ki semmiféle bejegyzést 56-al kapcsolatban?" vagy hogy "Mi az, hogy neked nem fontos október 23-dika?" és hogy "Téged ennyire nem érdekel, hogy 56-nak köszönhetően vannak szabadság jogaid?", sőt, olyan is volt aki azt írta hogy "Hazaáruló vagy!". Borzalmasan érzem magam és szörnyű érzés ez nekem. Persze, eddigi énekesi pályafutásom alatt is volt ilyesmi, de közel sem ennyire heves és indulatos, mint amit most kaptam.


Én már számtalanszor lenyilatkoztam, kamera előtt is, hogy nem politizálok és hogy nem nyilatkozom a témában. Rengeteg alkalommal elmondtam, kinyilvánítottam, hogy szavazni sem voltam sohasem és nem is szeretnék elmenni. Ezért vagyok most ennyire ledöbbenve, hogy mégis, miért kaptam tegnap azt a rengeteg gyűlölettel teli levelet, mikor én egész énekes pályafutásom alatt elmondtam már a véleményen a politika kapcsán.


Természetes, hogy tisztelem a hazámat, Magyarország egy gyönyörű hely, de a politika az semennyire nem érdekel és a lehető legtávolabb áll tőlem. Miért nem tartják tiszteletben ezt a rajongóim, annak ellenére, hogy még a rajongói oldalam szabályzatában is le van írva, nálam nincs politika?



2020. okt. 24. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Napi kamu, haladjunk tovabb. Annyi kozod van neked a muveszethez, mint par hete a cigifetises 'szinesznek' aki hasonlo irrelevans maszlaggal teleirt 'kerdest' irt ki (hacsak nem ugyanaz a beteg elme vagy).


A fentiek kizarolag a fejedben tortentek meg, sem rajongoid, se enekesi karriered nincs, senki nem is vont felelossegre az allitolagos hianyzo '56-os postert. Szedni kene a gyogyszereket rendesen.

2020. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy lyukas zászlóról készült kép még nem politikai megnyilatkozás, de nem gondolok semmi rosszat senkiről, aki nem posztolt erről. Ez a hazaárulózás meg nevetséges. Sajnos le kell nyelni az ilyeneket is.
2020. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a saját oldaladra írtad akkor ki ezeket, a kis rajongóidnak? Minket ez nem érdekel.
2020. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!