Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi azért "gyűlöli"...

Tóth Andi azért "gyűlöli" ennyire Szabó Ádámot, mert az megcsalta?

Figyelt kérdés
Süt a csajról, hogy kábé ki nem állhatja a srácot, ennek nem is tudom mi más oka lehetne, hiszen látszólag semmi esélyt nem akar hagyni a megbocsátásra Andi. Mi más lehetne?

2020. nov. 9. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes. Eleve, miért kéne szeretnie, ha a srác gyökér volt?
2020. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Megcsalta? Ezt honnan tudod?
2020. nov. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom! De szerinted miért nem hajlandó jóformán rá se nézni? Nagyjából undorral viszonyul hozzá. Sok egyébre nem tudok gondolni.
2020. nov. 10. 06:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg van az oka rá. Nem tartja jó embernek Ádámot, gondolom a sok féltékenykedés eldurvult Ádámnál..

Igazából Andit én nem bírom, de biztos van oka rá ilyennek lenni Ádámmal.

2020. nov. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de a féltékenység miatt szerintem nem mérgesedik el véglegesen a viszony, mikor már amúgy sincsenek együtt.
2020. nov. 11. 06:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De azt próbáltam elmagyarázni, hogy biztos tett a féltékenységi rohamok alatt olyan dolgokat.. Biztos hogy Ádám cseszte el, mert Ádám kedvesen beszél még mindig róla, Andi egyenesen utálja.
2020. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez az... nagyon érdekes. Ha féltékenység okoz gondot, jogtalanul, Andi egyszerűen lezárja a kapcsolatot, hogy ő befejezi, kész. De akkor nem korrekt így lenézni Ádámot szerintem. Azért gondolok sokkal durvább sérelemre. Még rá se bír nézni.
2020. nov. 11. 08:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az egész világ előtt kellene őt gyűlölni. De nem tudja megjátszani magát ezek szerint.
2020. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de ezt a Tóth Andit felpróbálnám xD
2020. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hölgy, akkor tud ennyire nagy utálatot és "félelmet" érezni, ha kezet emelnek rá vagy ha nem tisztelik eléggé és megcsalják. De valahogy erről, az Ádámról, ezt nem igazán tudnám elképzelni...
2020. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!