Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Iman szép?

Szerintetek Iman szép?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű nő, hiába nem fiatal, még mindig huszonévesnek néz ki.

2020. nov. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szép. Mért ne lenne? Nem automatikus velejárója az 50+-os kornak, hogy valaki megcsúnyul...:D
2020. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én egy szóval se mondtam, hogy automatikus velejárója, csak annyit mondtam, hogy hunszonévesnek néz ki.

Mellesleg a lánya is gyönyörű, meg ez szubjektív, de szerintem a férje is az (volt :,()

2020. nov. 19. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik férje? xD Bár feltételezem, hogy David Bowie-ra gondolsz, igen, helyes csávó volt, meg a közös gyerekük is jól néz ki nyilván, azért ritka, hogy két szép embernek ronda gyereke lesz...
2020. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha, igen, Bowiera, a másik csávóra nem is emlékszem, h hogy nézett ki.

Volt rá példa, hogy szép szülőknek nem szép gyereke lett.

Duncan Jones se szép (habár nem is csúnya), pedig Angie Bowie is szép volt, persze nem annyira, mint Iman.

Mellesleg valamelyik modellnek vagy színésznőnek a gyereke is csúnya, pedig az apuka egy tök jó pali volt.

2020. nov. 20. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Duncan Jones azért elég helyes, az már más kérdés, hogy hogyan hagyja el magát, de az nem a genetikától függ. Amúgy megkérdezhetem miért foglalkoztat ennyire ez a téma? Mármint, hogy sztárok mennyire szépek vagy nem szépek? xd
2020. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Iman egy nagyon szép nő ❤️ azért is tisztelem és kedvelem, hogy ilyen szépen megtartja David emlékét (pl. nem kezdte el felhasználni a halálát ahhoz, hogy híres legyen, stb.), meg nem úgy tűnt, mintha arra ment volna ki a játék, hogy lehúzza őt.
2020. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es én csak véleményt kértem, nem foglalkoztat a téma.


5-ös, veled teljes mértékben egyetértek, nem csak szép, hanem szimpatikus, kedves nő is, aki szívből szerette a férjét.

2020. nov. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!