Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az aki találkozott már...

Ki az aki találkozott már sztárokkal pl. Budapesten?

Figyelt kérdés

Vagy van autogram,közös szelfi?


És egy találkozóra/koncertre mentél,vagy csak beléfutottál az utcán?



2020. nov. 18. 14:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Miskolcon a Városház téren találkoztam kb. 15 éve Usztics Mátyással. Elsétáltunk egymás mellett.


M3-as autópálya kivezetőjén ahol a Meki van, a Mekiben a mellettünk lévő asztalnál reggelizett Détár Enikő meg a gyerekei és egy férfi, gondolom az élettársa.


Diákmunkás koromban dolgoztam a tudakozóban, így beszéltem is több híres emberrel: Bodrogi Gyula (kétszer is) elég jellegzetes hangja van meg mondjuk be is mutatkozott. Bútorüzletet keresett először, másodjára meg egy bank nyitvatartását kérdezte. Akkoriban kapott Prima Primissima díjat (mondjuk jó pár hónapja megkapta már), gratuláltam neki hozzá, kedvesen fogadta. Badár Sándorral is beszéltem, normális fürdőszoba szerelvény üzletet keresett, "ami nem akkora hogy bemegyek és kint vagyok" végig nyomta a süket dumát ahogy a fellépésein is. 😀 Pindroch Csaba valamelyik színház művészeti titkárságát kereste. Aztán hibabejelentőre is átnyargaltam, ott Hajnóczy Soma bűvészvilágbajnoknak rögzítettem hibajegyet az internetére. Ő kicsit paprikás kedvű volt (de udvarias maradt), mert állt a cége a hiba miatt. Nem bírtam ki, neki is gratuláltam a világbajnoki címeihez és mondtam, hogy követem youtube-on. Erre megenyhült kicsit, kedvesen fogadta a gratulációt és kérte, ha már így összejöttünk, valamit intézzek már soron kívül. 😀

2020. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
En Buraival meg Kokeny Attilaval, az Arena teton.
2020. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%
Akikkel én találkoztam: Zimány Linda (kép készült, de már nincs meg), Győzike (aláírás), Pólusban láttam Győzit, Beát, Evelint és Virágot, meg Szögeczki Ágit is itt láttam. Dukai Reginát a H&M homeba láttam, Berkit egy szórakozóhelyen celebsimogatáson, Curtis, Majka, Kollányi Zsuzsit koncerten, Szabó Győzőt az Aréna Plázában, Keresztes Ildikót az utcán rá pár napra meg az Árkád H&M-ben, LL Junior (koncert, aláírás), Fluor Tomit is láttam már meg Diazt koncerten, Punnany Massifosakat is, Rubint Rékát a szülővárosomban, Vajna Timeat a Deák téren egyszer, egyszer meg a Blahán Damu Roland jött velem szembe. Giannit 2szer láttam mikor még a belvárosban lakott, a fehér kutyáját sétáltatta. Lakatos Márkot az Alléban láttam plusz egy szórakozóhelyen ahol puszit is adott, Papp Gergelyt meg egy kocsma előtt (én voltam a kocsmában), Rékasi Károlyt is szülővárosomban láttam valami városi rendezvényen, meg még a Barátok Köztben volt a Csilla és őt is egy környező kisvárosban láttam.
2020. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as vagyok, Győrfi Pált én is láttam az A38 hajón azthiszem tavaly nyáron. Akivel nagyon nagyon szeretnék találkozni pedig Bodrogi Gyula, látom sokan látták már közületek. Katus Attilát is láttam már élőben. Esetleg ha valaki még eszembejut akkor leírom.
2020. nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!