Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Opitz Barbiról?

Mi a véleményed Opitz Barbiról?

Figyelt kérdés
Nekem nem túl jó a véleményem, de kíváncsi vagyok, mások hogyan látják. :)

2020. nov. 25. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Szexelnék vele, az biztos. Egyéb szempontból nincs róla véleményem.
2020. nov. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora csöcsökkel és jó alakkal nyilván kívánatos, bár a feje nem olyan szép de nem is olyan ronda. ----> külső


Nagyon gáz, hogy az instáján az van kiírva, mint ismertető, hogy melyik szenny műsorban mit csinált. -----> belső


Azt se tudtam, hogy ki ez, csak volt róla kérdés a tiéden kívül is.


---> UI.

2020. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
kedvenc énekesnőm, sztem világszár
2020. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne vilagsztar, ha csak magyarorszagon ismerik?
2020. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4, na ez egy jó kérdés!
2020. nov. 28. 22:34
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Egy olyan lány, akinek a fejébe szállt a dicsőség, így jól láthatóan önimádóvá vált. Mi sem bizonyítja jobban, mint a képei, videói, sokukon illegeti magát, kitolja a seggét,a csöcseit, FOLYTON a haját simogatja, rendezgeti s orrunkba nyomja a melleit. Amúgy nekem tetszik a hangja, de a felsoroltak által undorítóvá vált.,,Ha nem imádod őt, akkor csak és kizárólag irigy lehetsz."-ezt mondják a -13 éves fanok.

Különben full mű az édesanyjával együtt, aki egy ideje megirigyelhette a saját lányát, hiszen Barbi szája nem örökletesen ekkora...a 9 évesek terjesztik ezt a hírt... itt egy régi kép..


[link]


Bizony az anyja is és ő is feltöltette...a haja se szőke, hanem kiskora óra ki van szőkítve a sötétbarna haja..a szeme sem kék, a mellei sem olyan brutál nagyok, de gyakran két push uppos melltartót használ egyszerre egy topp alá...a lábai sem olyan hosszúak, mint ahogy egy cikkben olvastam..jó alacsony lány..Persze ezzel nem megsérteni akarom az alacsonyabb lányokat, de sosem fogom pártolni a hazugságot. Plusz az általa bekövetett személyek instan tiktokon nem is tudom van e 30.. de biztos sok embert szeret tiszta szívből, főleg a követőit. Na én nagyot csalódtam benne és az anyjában is.

2021. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
#6 hát elég felszínes dolgok ezek, hogy a külsejét és az Édesanyját minősíted... egy ismert embernek igenis adnia kell magára... mondj két énekesnőt, vagy színészt, aki smink és hajfestés nélkül szerepel bárhol is. Édesanyjának meg mi köze Opitz által felépített karrierhez, szerintem ő végig a háttérben van, nem akar a lánya hírnevén felbuzdulva a címlapokra kerülni.
2021. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Kedves #7 :) Minősítésről szó nincs. A kérdező egyszerű véleményt kért. Nem az volt a kérdés, hogy mondjátok meg, milyen ez a lány, hanem valami olyasmi, hogy mi hogyan látjuk a véleményünk szerint. Na :) Adatott a lehetőség és én is éltem vele. Szólhatnék a Barbi fanok szavaival: ,, lehet lépni, ha valami nem tetszik" :)) Viccet félre téve, szerintem merőben mást jelent az, ha valaki ad magára-s gondolok itt totál külsőségekre-és más az, ha valaki kivetkőzik a nézettségért. Szerintem a legtöbb fotóján jobban hasonlít egy gazdag prostituálthoz, mint egy komoly, értelmes nőhöz. Sok videója tiktokon meg másról sem szól, mint a haja, a szája, a mellé a segge..és kéjes mozdulatok. Számomra nem ez jelenti azt, hogy ad magára. Remélem így megértesz.
2021. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8, én egyetértek veled! :) Köszönöm!
2021. márc. 5. 10:24
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
nekünk srácoknak bejön nagyon is, ti csajok meg vergődjetek csak, meg féltékenykedjetek rá, máshoz úgyse értetek, csak a jobbat leszólni. Éljen Opitz Barbi! te vagy a legjobbb!!!
2021. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!